searchWHATSAPP
formİLETİŞİM FORMU
tel

Transport anything from anywhere

Tuzla Ambar

Payam lojistik firmasının Tuzla ambar çağrı merkezlerine ulaşarak Türkiye genelinde yaygın bir şekilde hizmet veren ambarları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Payam lojistik firmasının Türkiye genelinde hizmet veren ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış olan geniş yerel taşıma partnerlerinden birisi de Tuzla ambar firmasıdır. Tuzla nakliye firması sayesinde Türkiye’nin en güney ucu ile İstanbul merkezli nakliyat işlerini son derece organize bir şekilde sürdürebilmektedir.


Yükleriniz En Kullanışlı Araçlarla Taşınır


Tuzla ambarı firması başarılı çalışmaları ve nakliyat işlerinde gösterdiği yüksek performans sayesinde bölgenin nakliyat işleri kısa sürelerde ve sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir. Payam lojistik firması kurulduğu günden beri Orhanlı ambar ile birlikte çalışmaktadır. Toplu ve parça taşımacılık, nakliyat işlerini birlikte yürütmektedirler. Tuzla nakliyat ambarı tesislerinde depolanan yükler İstanbul’a en uygun ve kullanışlı nakliyat araçları ile taşınmaktadır.


Güçlü Filo Zamanında Teslimat Sağlar


Taşınabilecek her türde nakliyata konu ürünlerin tamamını güvenilir bir şekilde taşıyacak araç filosuna sahiptir. Bu araç filosu ile taşınacak ürünlerin tamamı kısa sürelerde ve vaat edilen sürülerde adreslerine teslim edilmektedir. Tuzla ambar tesislerinde depolanan eşyalar veya nakliyata konu ürünler sadece İstanbul’a gönderilecek olan ürünler değildir. Orhanlı ambar tesislerinde, depolarında depolanan ve kargo nakliyat olsun toplu taşımacılık olsun nakliyatı gerçekleştirilecek ürünler başka şehirlere de taşınabilmektedir.


Birçok Bölgede Aktif Faaliyet Gösterir


Payam lojistik Türkiye’nin birçok yerinde yaygın şekilde faaliyet gösteren ve firmamız ile anlaşmalı olan ambarlarının olması bu ambarlar arasında da nakliyat işlerinin yürütülmesini sağlamaktadır. Özellikle kargo nakliyat firması olarak faaliyet gösterdiği işlerde ambarlar arasında mükemmel bir organizasyon gerçekleştirilmekte muhteşem bir iş akışı ile işler zamanında tamamlanmakta ve müşterilerin memnuniyeti en üst düzeyde sağlanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti firmanın sunduğu hizmetlerin genel bir sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.


Organize Olma Kabiliyeti Memnuniyeti Güçlendirir


Tuzla ambar çalışanlarımız ile Payam lojistik merkez çalışanlarının gösterdikleri üstün organize olma kabiliyeti sayesinde işlerin gerçekleştirilmesindeki mükemmellik firma ile çalışan bireysel veya kurumsal tüm tarafların dikkatlerini çekmektedir. Bu nedenle firma ile bir kez çalışan tüm müşteriler sürekli olarak bütün nakliyat işlerinde Payam Tuzla ambar ile çalışmayı tercih etmektedirler. Payam lojistik ve bağlı birimleri ve ambarları ile çalışmak ve yüklerinizi taşıtmak için firma ile irtibata geçmeniz yeterlidir.