Diyarbakır Ambar

service details image

Diyarbakır Ambar


Diyarbakır ambar, Payam lojistik şirketinin koordinasyon ve yönlendirmesinde etkinlik gösteren depolardandır. İstanbul’da bulunan ve faaliyet gösteren deponun kullanım hakkı Payam lojistiğin markasına aittir. Payam lojistik şirketinin yük toplama araçlarının Diyarbakır ve ilçelerin müşterilerinin talepleri ile yüklendikleri yükleri İstanbul Diyarbakır ambar firması depolarına bırakarak burada geçici bir süre bekletilmesi daha sonra meydana gelecek olan nakliye işlemleri gerçekte kargo şirketlerinin taşıma mantığı ile aynı sürdürülmektedir.


Taşıdığımız Yükün Farkındayız


Orhanlı Diyarbakır ambar depolarında biriken malzemeler gidecekleri adreslere bakılırsa gruplandırılmaktadırlar. Kargo hizmeti olarak yürütülen taşıma işlerinin bilindik kargo şirketlerinden en büyük farkı taşıdıkları yükün ağırlıkları ve nitelikleridir. Kargo şirketleri ile taşınabilecek olan yüklerin mahiyeti genel olarak değersiz veya küçük ve pahada fazla pahalı olmayan ürünler olmaktadır.


Güçlü Araç Filomuz Hazır


Ancak Gebze Diyarbakır ambar depolarından toplanan firmamız filosu ile taşınan ambarların büyük koliler ve paletli ürünler şeklinde yüklerden oluştuğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Depolarımızda biriktirilen yüklerin gönderilmesi gerektiği adreslere bakılırsa gruplandırılması işlemleri gezici kamyonetlerin getirmiş olduğu yüklerin boşaltılması ve uygun şekilde istiflenmesi ile başlayan bir süreçtir.


Yüklerinizi Adresinizden Alıyoruz


Gezici kargo kamyonetleri ile getirilen yükler Diyarbakır nakliye ambarı deposunda biriktirildikten ve adreslere göre sınıflandırıldıktan sonra yeteri düzeyde yükün oluşması beklenmektedir. Sözgelimi Tuzla Diyarbakır ambar İstanbul’a sevk olunacak yüklerin toplandıktan sonra Diyarbakır’a gönderilecek olan filo aracın kasasını dolduracak kadar birikmiş olması arz etmektedir. Aksi takdirde İstanbul’a gönderilecek araç yük kâfi olmadığı için yükleme yapılan araç ertesi gün tamamlanarak yola çıkarılır. Yüklerin çıkartılması gereken aracın dolacağı kadar bir yük birikmişse o vakit eşyalar ya da yükler bu taşıtlara yüklenerek sevkiyata gönderilmektedir.


Müşteri Hizmetlerimiz Üzerinden İrtibat Sağlayın


Anadolu yakası Diyarbakır ambar acil firmamızın çalışmalarından faydalanmak ve Payam lojistik taşıma hizmetlerini satın almak istiyorsanız internet sitemize başvurmanız gerekmektedir.

İnternet sitesine girdikten sonra firmanın faaliyetlerini daha detaylı inceleyebilir siniz. İnternet sitesinde yazılı açıklamaları yeteri seviyede bulmadığınıza inanıyorsanız sitede yazan iletişim telefon numaramızdan lütfen bizi arayın. Hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında bilgi almak bizimle irtibatınıza bağlı hemen harekete geçin.


Diğer ambarlar;

» Diyarbakır ambarı Adapazarı
» Diyarbakır nakliyat acil kamyonet
» Diyarbakır parsiyel taşımacılık
» Diyarbakır parsiyel nakliyat
» Diyarbakır ambarı Sakarya
» Diyarbakır ambarı Dilovası
» Diyarbakır ambarı Kocaeli
» Diyarbakır ambarı Düzce
» Diyarbakır ambarı İzmit