Services

transport image

Yurt içi Paletli Taşımacılık

Yurt içi paletli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, palet boyutlarına göre tasarlanmış kapalı kasa araçlarımızla, belirtilen adreslere kısa zamanda teslimat yapılmaktadır. Nakliye şirketimiz, Yurt içi Paletli Taşıma hizmetlerinde, uzman ekiplerle, başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

transport image

Zincir Market Dağıtımı

Nakliyat şirketimiz, nakliye işlerinde, uzman ekip ve profesyonel yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerle, bir bölgeden diğer bölgeye göndereceğiniz malzemeler, zamanında teslim edilmektedir.

transport image

Şehir içi Gün İçi Ve Ertesi Gün Dağıtımı

şehir içi gün İçi ve ertesi gün dağıtımı, şehir içi taşımacılık, şehir içi nakiyat, şehir içi tır nakliyat, şehir içi kamyon nakliyat, şehir içi van nakliyat

transport image

Gaziantep Depolama Hizmeti

Payam Lojistik, Gaziantep Depolama hizmetlerini ticaretin tam merkezi olan Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde sunmaktadır. Payam Lojistik 6000 M² açık sahası, 2000 M² kapalı alanı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duyar.

transport image

Gümrük Taşımacılığı

Sanayi üreticilerinin yurt dışından sipariş ettikleri özel kargolar bir süre sonra yurt içi gümrüklere varış yapmaktadır. Tam da bu sırada sanayi üreticileri için yurtiçi lojistik zinciri kurmak ve yönetmek karmaşık bir süreçtir. Payam Lojistik, bu aşamada devreye girmektedir. Düzenli ve özel, Gümrük Taşımacığı yönetiminde uzman bir firma olan Payam Lojistik, sizlere lojistik ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmiş Gümrük Nakliye çözümleri sunuyor.

transport image

Yurt içi Komple Taşımacılık

Birbirinden farklı proje nakliye, parsiyel taşıma ya da tehlikeli madde taşımacılığı gibi birçok değişik hizmet içi yurt içi komple tır hizmetleri profesyonel bir anlayış içerisinde ele alınır ve baştan itibaren her türlü ulaşım noktasına kadar büyük bir güven ve garanti içerisinde yükler teslim edilir.

transport image

Uluslar Arası Taşımacılık

filosunda taşımacılık alanında kullanılan tüm ticari araçlar mevcut olmakla birlikte müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel ticari araçlarda müşterilerimize destek sağlamaktayız.

transport image

Prefabricated Home

transport image

Light Steel Structure

transport image

Prefabricated Building

transport image

Container

transport image

Light Steel Villa

transport image

Steel structure

transport image

Steel profile