searchWHATSAPP
formİLETİŞİM FORMU
tel

Transport anything from anywhere

Kilis Ambar

Ulaşım belki de insanlık kadar yaşlı olan tek şey. Günümüzde bilim ve teknolojinin kat ettiği ilerleme ile bu çok daha kolay bir vaziyete gelmiş durumda. Artık bir yere bir ürünü ulaştırmak, iletmek çok kolay. Kilis ambar işlemlerin kolaylaştığı gibi ulaşımın yapılma biçiminde de büyük yol kat edildi. İnsanlığın ilk zamanlarında ulaştırma hizmetleri klasik sistemler ile gerçekleştirilirken günümüzde arzu edilen nakliyat saatler içerisinde dahi istenen yere ulaştırılabiliyor.

 

Kilis Ambar Sistemi ve Faydaları

1980’den sonra Türkiye’de özel sektör ve kişisel yatırımların teşvikinin artması ile ulaştırma ve lojistik alanında da kalite düzeyinde büyük yükselme yaşanmıştır. Günümüzde kargo edilecek, taşıması gerçekleştirilecek mal ve ürünlerin direkt olarak ulaştırılmak yerine nakliye güzergahı üzerinde çeşitli ambarlarda analiz ve gidecekleri bölgelere göre ayrıştırılmaları nakliye işlemini kolaylaştırdığı gibi harcanacak insan enerjisini ve yakıt tüketim masraflarını azaltmaktadır. Hızlı çalışma ve hızlı nakliye imkanı sunmaktadır. İstanbul Kilis ambar nakliye sektöründe marka adı yaratma konusunda öncü bir şart olan hızlı ve etkili çalışma için ambar sistemi bir öncül oluşturur.

 

Yükleriniz En Hızlı Teslim Olacağı Şekilde Yüklenir

Anadolu yakası Kilis ambar bölge genelinde yerel çapta önemli konuma sahip bir alanda yer almaktadır. Komple veya parsiyel nakliyelerde Orhanlı Kilis ambar bünyesinde gerekli düzenlemeler, yönlendirme ve sevkler yapılmakta lojistik nakliyat araç ve tırları ile ürünlerin ulaşımı en hızlı gerçekleşecek biçimde programlanarak araçlara yüklemeler yapılmaktadır. Bu bağlamda Tuzla Kilis ambar sizler için hem bir depolama hem de bir koordinatör vazifesini üstlenmektedir. Kilis Ambar firması Güneydoğu alanının bir kilit noktası niteliğindedir.

 

Geniş Hizmet Ağımız Dağıtımı Güçlendiriyor

İstanbul, Gebze, Kocaeli, Anadolu yakası, İzmit, Adapazarı, Düzce gibi bölge illerine geniş hizmet sunan ve tüm Türkiye genelinde 81 ile dağıtım yapabilen Gebze Kilis ambar şubesinden yola çıkan araçlar yol boyunca çeşitli il ve ilçelerdeki acentelere boşaltım yaparak malların hızlı biçimde aktarım ve iletimini sağlamaktadır. İki üç gün içerisinde ülkenin bir ucundan diğerine ulaştırmayı sağlayan bu sistem ile Kilis nakliyatta yalnızca gönderimleriniz değil aynı zamanda bölge bazında yapılacak olan dağıtımlar için mal kabuller de alınır. Bu ürünler oldukça kısa bir sürede bölge bazında alıcılara ulaştırılır.

 

Sorun Değil Çözümün Bir Parçasıyız

Kilis nakliyat ambarı sorun değil, en makul çözümleri göze ve gönle hitap eden fiyatlarla üretmeyi yalnızca bir prensip değil aynı zamanda misyon da edinir.