Hakkımızda

Hakkımızda

             Uzun yıllar içerisinde yaptığı kaliteli yatırımlar ile bugünlere gelen Payam Lojistik, 1984 yılında şahıs firması olarak adım attığı nakliye hizmetleri alanında hala sürekli olarak yenilenmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yurt içi Komple taşıma ve Yurt içi Parsiyel taşımacılık hizmetleri bünyesinde ambar taşıma, proje nakliye ile yurt içi dağıtım hizmetleri ya da şehir içi nakliye gibi birçok farklı dağıtım servis hizmetleri profesyonel bir anlayış ile sağlanmaktadır. Merkezi Gaziantep’te olan bu büyük firma Kocaeli-Gebze ve İstanbul-Tuzla lokasyonları ile oldukça geniş bir ağ içerisinde hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

 

Payam Lojistik ile Kaliteli Bir Hizmet Ağı

 

            Müşteri adına gerçek zamanlı bilgi erişimine olanak sağlama ve daha hızlı bir hizmet ağı sunabilmek adına, 2008 yılında lojistiğin merkezi Kocaeli-Gebze’de irtibat ofisi hayata geçirilmiştir. Ülkenin birçok farklı noktasına son derece hassas yük çeşitleri ile birçok hammadde ve sıvı ürünler geniş araç filosu sayesinde kusursuz bir taşımacılık örneği gösterilmektedir.

            Büyüyen yapısına müşteri taleplerinin artmasıyla 2015 yılında İstanbul-Tuzla deposunu hayata geçirerek güç katmış ve müşteri memnuniyetini ön sıralara taşımayı başarmıştır.

 

Payam Lojistik'te Sağlam Bir Alt Yapı Bulunmaktadır

 

            Bu güne kadar elde edilen güçlü referanslar ve sağlam alt yapısı ile Payam Lojistik yurt içi ya da şehir içi taşımacılık noktasında önde gelen firmalar arasındadır. Baştan sona kusursuz filo yönetimi ve araç takip sistemi ile tüm müşteriler sürekli olarak bilgi sahibi olur ve büyük bir güven içerisinde yüklerinin istediği adrese ulaşmasına tanıklık eder. Donanımlı tesisleri ve profesyonel çalışanları ile kusursuz bir dağıtım ağı Payam Lojistik ile garanti edilmektedir. 

 

  Payam Lojistik Ambar taşıma | Parsiyel taşıma | Komple Kamyon ve Komple Tır taşıma hizmetleri sunar;

 

   »  PAYAM LOJİSTİK GAZİANTEP AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK ŞANLIURFA AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK DİYARBAKIR AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK BATMAN AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK MARDİN AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK ELAZIĞ AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK MALATYA AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK ADIYAMAN AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK KİLİS AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK KAHRAMANMARAŞ AMBAR TAŞIMA

   »  PAYAM LOJİSTİK HATAY İSKENDERUN AMBAR TAŞIMA

Top