Hakkımızda

service details image

Hakkımızda


Uzun yıllar içerisinde yaptığı kaliteli yatırımlar ile bugünlere gelen Payam lojistik, 1984 yılında şahıs firması olarak adım attığı nakliye hizmetleri alanında hala sürekli olarak yenilenmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yurt içi komple taşıma ve yurt içi parsiyel taşımacılık hizmeti bünyesinde ambar taşıma, proje nakliye ile yurt içi dağıtım hizmeti ya da şehir içi nakliye gibi birçok farklı dağıtım servis hizmetleri profesyonel bir anlayış ile sağlanmaktadır. Merkezi Gaziantep’te olan bu büyük firma Kocaeli/Gebze ve İstanbul/ Tuzla lokasyonları ile oldukça geniş bir ağ içerisinde hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

Payam Lojistik ile Kaliteli Bir Hizmet Ağı


Müşteri adına gerçek zamanlı bilgi erişimine olanak sağlama ve daha hızlı bir hizmet ağı sunabilmek adına, 2008 yılında lojistiğin merkezi Kocaeli/Gebze’de irtibat ofisi hayata geçirilmiştir. Ülkenin birçok farklı noktasına son derece hassas yük çeşitleri ile birçok hammadde ve sıvı ürünler geniş araç filosu sayesinde kusursuz bir taşımacılık örneği gösterilmektedir.

Büyüyen yapısına müşteri taleplerinin artmasıyla 2013 yılında İstanbul/Tuzla deposunu hayata geçirerek güç katmış ve müşteri memnuniyetini ön sıralara taşımayı başarmıştır.


Payam Lojistik'te Sağlam Bir Alt Yapı Bulunmaktadır

 

Bugüne kadar elde edilen güçlü referanslar ve sağlam alt yapısı ile Payam lojistik yurt içi ya da şehir içi taşımacılık noktasında önde gelen firmalar arasındadır. Baştan sona kusursuz filo yönetimi ve araç takip sistemi ile tüm müşteriler sürekli olarak bilgi sahibi olur ve büyük bir güven içerisinde yüklerinin istediği adrese ulaşmasına tanıklık eder. Donanımlı tesisleri ve profesyonel çalışanları ile kusursuz bir dağıtım ağı Payam lojistik ile garanti edilmektedir. 

Payam ambar taşıma, parsiyel taşıma, komple kamyon ve komple tır hizmetleri sunar;


Daha hızlı ve daha ekonomik bir lojistik deneyimi sunmak için geniş yerel taşıma partnerleri ve bilgili personelleri ile hep yanınızda ki sağlam güç.
 

» Sigortalı taşımacılık           » Komple taşımacılık
» Gümrük taşımaclığı       ​​​        » Parsiyel taşımacılık
» Paletli taşımacılık     ​​​        » Kolili taşımacılık   ​​​       
» Sac taşımaclığı » Ambar taşımacığı
​​​​​​​» Zincir market taşımaclığı       ​​​        » Gaziantep ambar                   
» Kahramanmaraş ambar » Elazığ ambar
» Şanlıurfa ambar   » Malatya ambar                       
​​​​​​​» Diyarbakır ambar » Adıyaman ambar
» Batman ambar                              » Hatay ambar
» Mardin ambar » Kocaeli ambar
» Adana ambar » Kilis ambar
» İstanbul ambar » İzmir ambar