Hakkımızda

Payam Lojistik olarak; Depolama, Dağıtım, Elleçleme, Konteyner iç aktarma, Ambar taşımacılığı, Komple (FTL) ve Parsiyel (LTL) taşımacılık hizmetlerini bünyemizde barındırıyor ve tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz bir şekilde sunulduğu başarılı bir şirket olarak faaliyet gösteriyoruz.

50 adet filomuz, 500’den fazla onaylı tedarikçimiz, 60 çalışan ve yenilikçi üst düzey kadromuz ile hızla gelişmekte olan bu büyük sektörün güçlü oyuncularındanız. Sektöre öncülük etme hususunda hızla gelişmeye ve teknolojiyi takip etmeye devam etmekteyiz.

Lojistiğin kalbi konumunda Gebze’de araç tedarik ofisimiz, İstanbul-Tuzla’da 3000 m² depomuz, Gaziantep OSB’de 8000 m² depo-tır parkımız ve Gatem nakliyecilerde tedarik ofisimizle lojistik maliyetlerinizi azaltıyor ve süreçlerinizin daha sorunsuz ilerlemesine yardımcı oluyoruz. Ülke geneline yayılmış ofisler ve tüm tır parklarına hâkim çalışanlarımız ile Marmara ve Güneydoğu bölgesinde 20 yıldır hizmet veriyoruz.

Büyük ve küçük ölçekli işletmelerimizle toplamda 5.000+ aktif müşteri sayısına ulaştık. LTL, FTL ve yurt içi taşımacılık seferlerimizle lojistik operasyonlarınızı kolaylaştırıyoruz. Tüm iş ortaklarımızın hacimlerini yönetiyor, onlarla birlikte büyüyoruz.

Taşımacılığı kendine görev edinen Payam Lojistik, çalışmalarını her daim müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutmaktadır. Payam Lojistik, geçmişten günümüze getirdiği tüm değerleri ‘daima daha mükemmeli’ arama felsefesi ile geleceğe taşıyacaktır.

Lokasyonlar

Lokasyonları görmek için tıklayın.

Hedefimiz

Payam Lojistik, Müşterilerine Düşük Maliyetli Çözümler Sunar

Lojistik ihtiyaçları karşılayacak en uygun çözümlerin şirketlere ve sektörlere göre farklılık gösterdiğini bilmekteyiz. Bu nedenle, öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tam, doğru olarak tespit edeceğimiz analiz çalışmalarına büyük önem vermekte ve sonrasında da kurulacak lojistik sistemin tasarımını yaparak önermekteyiz.

Teslimat Hızına ve Kaliteye Önem Verir

Teslimat sürati ve kalitesi ile müşterilerimizin mevcut maliyetlerinin bir bölümünü ya da tamamını ortadan kaldıran yaratıcı çözümler geliştirdiğimiz için tercih edilmekteyiz.

Farklı İhtiyaçlara Farklı Çözümler Üretir

Dolayısıyla, farklı müşterilere farklı çözümler önermekteyiz. Burada övündüğümüz nokta, seçtiğimiz lojistik hizmet işleyişini deneyim sahibi uzman personelimiz ve yenilenmiş filomuzla sizlere sunmamızdır.

Misyonumuz

Entegre lojistik hizmetleri sunan tedarik zinciri yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Yüksek hizmet kalitesi ile müşterilerine entegre lojistik hizmeti vermektir.

Kalite Politikamız

Standartlara ve kurallara uygun hizmet sunmak, sıfır hata ile müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmak ve lojistik sektörünün en güvenilen ve tercih edilen markası olmak kalite politikamızdır. Payam Lojistik kurumsal değerlerini oluştururken;

  • İnsana ve çevreye saygıyı
  • Müşteri memnuniyetini
  • Çözüm ortağı olmayı
  • Çalışan memnuniyetini
  • Sektöründe lider ve en yaratıcı kuruluş olmayı temel ilkeler olarak benimsemiştir.

Böylelikle müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyelere taşıyarak, sektörde çalışan memnuniyeti açısından adını duyuran lider firmalardan olmayı başarmıştır.