Batman Ambar

Batman Ambar

Batman ambar, Payam Lojistiğin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan önemli hizmet alanındandır. Depo olarak bölgenin en önemli duraklarından ve toplanma merkezlerindendir. Batman merkez ili ve yakın ilçelerden nakliyat firmasına teslim edilerek taşınmak üzere toplanan eşyalar bu şubede toplanmaktadır. İstanbul Batman nakliye diğer firmalardan bağımsız sadece Payam lojistik ile İstanbul Batman merkezli olarak nakliye işlerini ilerletmektedir.

Kuruluşundan Bugüne Hep Başarıyı Hedefler

Kurulduğu günden beri tüm nakliyat işlerinde başarılı çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak görmektedir. Tuzla Batman nakliye şirketine teslim edilen ürünler toplandığı gibi varış adresine teslim edilmektedir. Yurt genelinde icraat gösteren diğer ambarlardan da kargo nakliye işleri olarak Batman ambar firmaları ulaştırılan eşyalar herhangi bir süre kaybına imkan verilmeden yüklerin sahiplerine teslim edilmektedirler. Orhanlı Batman nakliye firmasına bağlı olarak çalışmalarını İstanbul merkez ile organize olarak sürdürür.

Batman Taşımacılık Ambarı

Türkiye genelinde parça olarak toplanan yüklerin nakliyesinde özellikle hassas bir çalışma modeli gerçekleştirilmektedir. Ambarlarda toplanan yükler ait olduğu bölgenin veya şehrin ambarlarına gönderilerek sahiplerinin belirttiği adreslere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Batman taşımacılık, müşterilerin talebi ile gelen yüklerin alınması talebini değerli müşterinin hedef adresteki gezici servis araçları ile almakta ve ambar depolarına getirmektedir. Toplu yük olmadığı zaman servis araçları ile toplanan yükler ambarda gönderileceği şehre yeterli miktarda yük çıkıncaya kadar kısa süre bekletilmektedir.

Ambarda Toplanan Yükler Uygun Araçlarla Hızlıca Sevk Edilir

Batman ambarları depolarında toplanan bu yükler örneğin diğer ambar firmasına gönderilecekse veya İstanbul merkez depoya gönderilecekse adrese sevk olunacak yükün birikmiş olması gerekir. Bu bölgeye sevk olunacak kamyonun hareket ettirilerek sevk edilmesine imkan verecek düzeye ulaşmış olması gerekmektedir. Gebze Batman nakliyat firmasının depolarında biriken emtialar yeterli miktara ulaştığında gitmesi gereken adreslere teslim edilmek üzere nakliyat firmasının güçlü filosuna ait araçlardan en uygun nakliye aracı yükleri taşımak üzere yola çıkartılır.

Kargolarınız Güvenli Şekilde Araca Yüklenir

Öncelikle taşınacak yüklerin hızlı, güvenilir ve herhangi bir kayba fırsat verilmeden araçlara yüklenmesi sağlanır. Bu işlem yapıldıktan sonra yol boyunca herhangi bir çarpma ve olumsuzluğa karşı gerekli tedbirler alınır ve araç belirlenen zamanda hareket ettirilir. İstanbul’a veya diğer bölgelere gönderilen ürünler tam bir ehemmiyet içerisinde sahiplerine teslim edilmek üzere taşınır. Taşınan yükler eksiksiz olarak müşterilere teslim edilir.

Batman ve İlçeleri Arası Mesafeler

Batman taşımacılık ambarı, gerek yük depolama bölümünde gerek ise yük taşıma bölümünde Batman ilçelerine kesintisiz hizmet verir. Batman ambar kargo hizmeti ile Batman’ın tüm ilçelerine süre kaybı yaşanmadan, en uygun şekilde hizmet verilmektedir. Bunun için Batman ve ilçeleri arası mesafeler baz alınır. Sonrasında Batman nakliye üzerinden mümkün olabilecek en yakın zaman diliminde taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir. İlin toplam 6 ilçesi bulunduğu düşünüldüğünde merkez ve ilçeler arasındaki mesafeler şu şekildedir:

  • Beşiri için 14.3 km.
  • Merkez için 14.4 km.
  • Hasankeyf için 31.2 km.
  • Gercüş için 41.3 km.
  • Kozluk için 45.5 km.
  • Sason için 56 km.

Batman taşımacılık ambarı kapsamında, Batman ve ilçeleri arasındaki mesafe farklarına göre kargo hizmetlerinde değişim yaşanabilir. Aynı zamanda müşterilerin talep yoğunluğu, yol durumu ve o anki hava şartlarına bağlı olarak taşıma işlemlerinde beklenmedik durumlar gerçekleşebilir.

Batman nakliye deposu, firmamızın ülkemiz genelinde nakliyecilik hizmeti veren önemli ambarlarındandır. Ardiye olarak bölgenin en dikkat çeken koordinasyon ve toplanma merkezlerindendir. Batman ve civar çevresinden lojistik firmasına teslim edilerek, transfer edilmek üzere toplanan mallar bu ambarda toplanmaktadır.

Sürecin Başından Sonuna Güçlü Organizyon

Kurulduğu günden beri tüm nakliyat işlerinde muvaffakiyetli çalışmalar uygulayan ve müşterilerinin gereksinimlerini eksiksiz olarak görmektedir. Tuzla Batman ambar taşıma firmasına teslim edilen mallar alındığı gibi maliklerine teslim edilmektedir. Türkiye genelinde etkinlik gösteren diğer ambarlardan da kargo nakliyat işleri olarak Batman nakliye firmasına ulaştırılan yükler herhangi bir zaman kaybına fırsat verilmeden yüklerin sahiplerine teslim edilmektedirler. Batman nakliye ambarı Payam lojistik ile etkileşimli olarak çalışan diğer taşımacılık şirketleriyle organize olarak çalışmaktadır.

Parça Yük Taşımacılığı

Ülkemiz genelinde parça yük olarak toplanan malların taşıma işleminde özellikle hassas bir çalışma modeli gerçekleştirilmektedir. Ambarlarda toplanan yükler ait olduğu bölgenin veya şehrin ambarlarına gönderilerek sahiplerinin belirttiği adreslere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Tuzla Batman parsiyel taşımacılık fabrikalardan gelen talep ile malların alınması isteklerini müşterinin belirttiği adresteki gezici kamyonetlerle toplamakta ve ambara getirmektedir. Toplu yük olmadığı sürece gezici araç ile getirilen yükler burada gönderileceği şehre yeterli miktarlara ulaşınca kamyonlarla sevki yapılmaktadır.

Geniş Araç Filomuz İşinize Güç Katıyor

Anadolu yakası Batman kargo depolarında muhafaza edilen bu mallar örneğin İstanbul güzergahına gönderilecekse veya İstanbul merkez ambarına gönderilecekse buraya gönderilecek yükün birikmiş olması ve bu bölgeye gönderilecek aracın hareket ettirilerek sevk edilmesine imkan verecek seviyeye ulaşmış olması gerekmektedir. Gebze Batman taşıma firmasının ambarında tasarruf edilen eşyalar nakliye aracını dolduracak miktara ulaştığında, gitmesi gereken rotaya teslim edilmek üzere nakliyat firmasının filosuna ait araçlardan en uygun nakliyat aracı yükleri taşımak üzere hareket ettirilir.

Taşınan Yüklerin Güvenliği Önceliğimiz

Öncelikle taşınacak yüklerin hızlı, güvenilir ve herhangi bir kayba fırsat verilmeden araçlara yüklenmesi sağlanır. Bu işlem yapıldıktan sonra yol boyunca herhangi bir çarpma ve olumsuzluğa karşı gerekli tedbirler alınır ve araç belirlenen zamanda hareket ettirilir. İstanbul’a veya diğer bölgelere gönderilen ürünler tam bir ehemmiyet içerisinde sahiplerine teslim edilmek üzere taşınır. Taşınan yükler güvenli ve eksiksiz olarak müşterilere teslim edilir.