Ankara Ambar

Ankara Ambar

Ankara ambar, ürünlerin ve malların bir yerden başka bir yere aktarılması ve bu aktarımın hızlı, ekonomik ve az maliyetli olmasında yapılan ticarette kâr marjlarının yüksek olmasını sağlamaktadır. Ambar kargo olarak bizler;

  • Komple taşımacılık
  • Ambar ve depo hizmetleri
  • Parça yük taşımacılığı
  • Parsiyel taşımacılık konusunda kaliteli hizmeti ekonomik şartlar altında sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin tüm detaylarına ulaşmak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ambar Nakliye Hizmetleri

Aynı hat üzerinden geçerek dağıtımı yapılacak olan mal ve ürünlerin uygun depolarda toplanarak yol haritasına göre kamyonlara yüklenmesi ve belirlenen güzergah sayesinde sırasıyla mal ve ürünlerin muhatabına ulaştırılması yakıt, iş gücü ve vakitten büyük oranlarda tasarruf sağlamaktadır. Mal ve ürün depolamak üzeri kurulmuş olan teknolojik depolarımızda bizlere emanet ettiğiniz mal ve ürünleriniz modern güvenlik sistemleri ile koruma altına alınır.

Yıllarını bu sektörde kaliteli işler yaparak büyük tecrübeler kazanmış olan İstanbul Ankara ambar firmaları güvenini kazanmış olduğu yüksek potansiyelli müşteri portföyü sayesinde iş kapasitesini yüksek bir çıtaya çıkarmıştır. Bu nedenle var olan gücüne güç katan firmamız çok daha hızlı bir hizmet sunma imkânına kavuşmuştur. Bizlere emanet etmiş olduğunuz ürün ve mallarınız aynı yöne gidecek diğer ürün mallar ile daha hızlı bir şekilde koordine olarak işlem süresi minimuma inmektedir.

Sigortalı Güvenli Depo ve Ambar Kargo Hizmetleri

Firmamız ambar ve depo hizmeti sunarken gerekli tüm sigorta ve güvenlik işlemlerini ürün tesliminin hemen ardından gerçekleştirmektedir. Bizlere emaneti gerçekleştirilen ürünlerin başına gelebilecek her türlü olumsuz durum için sigortalı olması müşterilerimizin ticari anlamda kayıplar ile karşılaşmaması için önemli bir ayrıntıdır.

Ankara ambar kargo ve depo hizmeti firması olarak bizler tüm ürün çeşitleri için en uygun ambar ve depo lojistiğini sunmaktayız. Firmamıza ait olan geniş araç filosu çok daha verimli ve hızlı bir nakliyatı sunmamızı sağlarken, müşterilerimizin vakit kaybetmeden ticari faaliyetlerini yerine getirmesinde de etkili olmaktadır.

İstanbul-Tuzla’da modern bir tesis olarak parlayan ambar depomuz, 7 gün 24 saat teknolojik güvenlik sistemleri ile korunmakta olup bunun yanında güvenlik görevlisi destekli koruma da ürün ve malların korunmasında aktif rol oynamaktadır. Depoların hijyenik temizlikleri rutin aralıklar ile alanında profesyonel şekilde çalışan ekipler tarafından yerine getirilmektedir. Depolarda itina ile nakil günü için bekletilen tüm ürünler, belirli ayrıştırmalara tabi tutuldukları için en uygun depolarda saklanmaktadır.

Ambar Hizmetlerinin Fiyatları

Üretici ile tüketici arasındaki ticari faaliyetlerin sorunsuz bir biçimde tamamlanmasını sağlayan ambar ve depo hizmetleri belirlenmiş fiyat aralıklarında sunulmaktadır. Firma olarak bizler en uygun ambar ve depo hizmetlerini müşterilerimize sunarken müşteri memnuniyetine dayanan bir ilkeyi kendimize misyon ediniyoruz. Ankara parsiyel taşımacılık ve depo hizmetleri ve bu hizmetlerin fiyatları konusunda bilgi almak için firmamıza ulaşabilir ve müşteri temsilcimiz ile görüşme sağladıktan sonra kaliteli ambar ve depo hizmetlerinin işinizi büyütmesini keyifle gözlemleyebilirsiniz. Ürünlerinizi Tuzla, Orhanlı, Gebze'den uygun fiyatarla taşıyalım.