Kilis Ambar

Kilis Ambar

Ulaşım belki de insanlık kadar yaşlı olan tek şey. Günümüzde bilim ve teknolojinin kat ettiği ilerleme ile bu çok daha kolay bir vaziyete gelmiş durumda. Artık bir yere bir ürünü ulaştırmak, iletmek çok kolay. Kilis ambar işlemlerin kolaylaştığı gibi ulaşımın yapılma biçiminde de büyük yol kat edildi. İnsanlığın ilk zamanlarında ulaştırma hizmetleri klasik sistemler ile gerçekleştirilirken günümüzde arzu edilen nakliyat saatler içerisinde dahi istenen yere ulaştırılabiliyor.

Ambar Sistemi ve Faydaları

1980’den sonra Türkiye’de özel sektör ve kişisel yatırımların teşvikinin artması ile ulaştırma ve lojistik alanında da kalite düzeyinde büyük yükselme yaşanmıştır. Günümüzde kargo edilecek, taşıması gerçekleştirilecek mal ve ürünlerin direkt olarak ulaştırılmak yerine nakliye güzergahı üzerinde çeşitli ambarlarda analiz ve gidecekleri bölgelere göre ayrıştırılmaları nakliye işlemini kolaylaştırdığı gibi harcanacak insan enerjisini ve yakıt tüketim masraflarını azaltmaktadır. Hızlı çalışma ve hızlı nakliye imkanı sunmaktadır. İstanbul Kilis ambar firmaları nakliye sektöründe marka adı yaratma konusunda öncü bir şart olan hızlı ve etkili çalışma için ambar sistemi bir öncül oluşturur.

Yükleriniz En Hızlı Teslim Olacağı Şekilde Yüklenir

Kilis nakliyat ambarı bölge genelinde yerel çapta önemli konuma sahip bir alanda yer almaktadır. Komple veya parsiyel nakliyelerde Orhanlı Kilis nakliyat bünyesinde gerekli düzenlemeler, yönlendirme ve sevkler yapılmakta lojistik nakliyat araç ve tırları ile ürünlerin ulaşımı en hızlı gerçekleşecek biçimde programlanarak araçlara yüklemeler yapılmaktadır. Bu bağlamda Tuzla Kilis nakliyat sizler için hem bir depolama hem de bir koordinatör vazifesini üstlenmektedir. Kilis Ambar firması Güneydoğu alanının bir kilit noktası niteliğindedir.

Geniş Hizmet Ağımız Dağıtımı Güçlendiriyor

İstanbul, Gebze, Kocaeli, Tuzla gibi bölge illerine geniş hizmet sunan ve tüm Türkiye genelinde 81 ile dağıtım yapabilen Kilis ambar İkitelli şubesinden yola çıkan araçlar yol boyunca çeşitli il ve ilçelerdeki acentelere boşaltım yaparak malların hızlı biçimde aktarım ve iletimini sağlamaktadır. İki üç gün içerisinde ülkenin bir ucundan diğerine ulaştırmayı sağlayan bu sistem ile Kilis nakliyatta yalnızca gönderimleriniz değil aynı zamanda bölge bazında yapılacak olan dağıtımlar için mal kabuller de alınır. Bu ürünler oldukça kısa bir sürede bölge bazında alıcılara ulaştırılır.

Sorun Değil Çözümün Bir Parçasıyız

Kilis ambar kargo sorun değil, en makul çözümleri göze ve gönle hitap eden fiyatlarla üretmeyi yalnızca bir prensip değil aynı zamanda misyon da edinir. Yüklerinizin en kaliteli biçimde teslimatı için gece gündüz aralıksız hizmet sunuyoruz. Bu bağlamda memnuniyetiniz her şeyden önde gelir.