Polateli Ambar

Polateli Ambar

Polateli ambar İstanbul ve Kilis Polateli arasında en hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti gerçekleştiriyor. Teknolojik donanımlı kendi araç filolarıyla, güvenlikli geniş depolama hizmetleriyle, işletmelerin sevkiyat ihtiyaçlarına kurumsal çözümler oluşturuyor. Şehirlerarası ambar kargo taşımacılığını en güvenli sistemler oluşturarak sağlıyor. GPS takip sistemleriyle ful donatılmış ileri teknolojiyle geliştirilmiş araç filolarıyla, modern sistemlerle taşımacılık alanında inovatif çözümler sunuyor. Güvenli, emniyetli taşıma taahhütlerinden oluşan sözleşmeli ve sigortalı taşıma gerçekleştiriyor. İşletmelerin kayıpsız, hasarsız ve çalınmaya karşı güvenceli olarak taşıma işlemlerini kusursuz olarak tamamlıyor.

İstanbul Polateli Arası Ambar Hizmeti

Polateli şehirlerarası ambar hizmetlerinde beş farklı yöntemle işletmelere farklı açılımlar sunuyor. Ürün ve mal miktarına yönelik oluşturulan sevkiyat çözümleri, minimum taşıma maliyeti oluşturacak şekilde fayda sağlıyor. Kurumların düşük maliyetli sevkiyat yapma isteklerini bu yöntemlerle karşılıyor. Polateli ambar taşımacılık hizmetleri:

  • Şehirlerarası ambar kargo taşımacılık hizmetleri
  • Şehirlerarası depolama ve farklı terminli sevkiyat hizmetleri
  • Şehirlerarası komple taşımacılık hizmetleri
  • Şehirlerarası parça yük taşıma hizmetleri
  • Şehirlerarası parsiyel taşıma hizmetleri

Sigortalı Güvenceli Taşıma Sistemi

Polateli nakliyat ambarı taşımacılık firması İstanbul Kilis Polateli ilçesi arasında sevkiyat işlemlerini sözleşmeli ve sigortalı olarak gerçekleştiriyor. İşletmelerin talep ettiği sevkiyat işlemleri için İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan adreslerinden, mal teslimi öncesinde sözleşme ile yapılacak işlemler taahhüt edilerek imzalanıyor. Sözleşme mukabilinde teslim alınacak mallar sigortalanarak güvence altına alınıyor.

Mallar depolanıp, sevk edilip varış birimde teslim edilene kadar sigorta kapsamı devam ediyor. Sigortalama işlemleri verilen her hizmet türü için geçerli olacak şekilde yapılıyor. Depolama hizmetlerinden parça yük taşıma işlemlerine kadar bütün sevkiyat ve depolama hizmetinde sigortalı işlem gerçekleştiriliyor. İşletmeler için hiçbir risk oluşturmayacak sevkiyat sağlanıyor.

Aynı Yöne Gidecek Mallar Aynı Araca Yüklenir

Kilis Polateli şehirlerarası ambar kargo taşıma işlemleri İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında talep edilen adresten teslim alınarak yapılıyor. Her mal sevkiyatı için sözleşme ve sigorta işlemleri gerçekleştiriliyor. GPS sistemli araçlara yüklenen mallar İstanbul Gebze ve Tuzla’da bulunan geniş ana depolara yönlendiriliyor. Depolarda boşatma yapılarak mallar tasnif edilip ayrıştırılıyor. Aynı yöne gidecek mallar tek bir araçta toplanarak yükleniyor. Varış noktasına, Polateli depolarına ulaşan mallar adreslerine teslim ediliyor.

Ambar Taşımacılığının Avantajları

Polateli ambar kargo taşımacılık hizmetleri işletmelerin her türlü taşıma ihtiyacını en düşük maliyetlerle karşılamak için çalışıyor. En kısa sürede en güvenli taşımayı gerçekleştiriyor. Düşük maliyetli taşıma politikasını aynı yöne gidecek farklı malları birleştirerek sağlıyor. Düşük kapasiteli üretim yapan, az ve sınırlı sayıda sevkiyat talep eden işletmelere en uygun bütçeleri oluşturarak optimum fayda sağlıyor. Şehirlerarası ambar taşımacılığı sistemiyle, parsiyel ve parça yük taşıma yöntemiyle, en ekonomik çözümler sunuluyor. Kısa zamanda kayıpsız, güvenli ve hasarsız sevkiyat gerçekleştiriyor. Kurumsal olarak hizmet veren firma profesyonel olarak çalışıyor. Parsiyel taşıma sektöründe lider olan firma işletmelere en uygun modelleri sunarak maliyet dengesi oluşturuyor.