Elbeyli Ambar

Elbeyli Ambar

Elbeyli ambar her firmanın ihtiyacı olan lojistik alanında en güvenilir ve en hızlı hizmetleri gerçekleştiriyor. Şehirlerarası sevkiyat alanında ambar hizmetleriyle, firmalara düşük maliyetler oluşturan taşımacılık sistemlerini sunuyor. Elbeyli taşımacılık tüm sevkiyatları kendine ait araç filolarıyla gerçekleştiriyor. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzmanlıkla, şehirlerarası güvenli hızlı ve etkin taşımacılık hizmetleri profesyonel olarak sağlanıyor. Tecrübeli kadrolarıyla özneli ve itinalı sevkiyat yapılıyor. Depolama hizmetleri geniş, korunaklı ve teknolojik sistemlerle oluşturulmuş modern depolarda gerçekleştiriliyor. Kendi araç filolarında, taşıma ekipmanlarıyla ve teçhizatlarıyla sitemli olarak gerçekleştiriliyor.

İstanbul Elbeyli Arası Ambar Hizmeti

Elbeyli nakliyat hizmetleri İstanbul Gebze, Tuzla ve Kilis Elbeyli depoları arasında gerçekleştiriliyor. Şehirlerarası taşımacılık alanında sistemli ve kurumsal hizmet sağlanıyor. Büyük, küçük ve orta ölçekli her firmanın, sevkiyat taleplerine ve üretim modellerine uygun bütçelerle taşımacılık hizmeti sunuluyor. Taşımacılık ve depolama hizmetleri arasında farklı seçenekler sunuluyor.

 • Ambar kargo taşımacılık hizmeti
 • Depolama ve ambalajlama hizmeti
 • Komple taşımacılık hizmeti
 • Parsiyel taşımacılık hizmeti
 • Parça yük taşıma hizmeti

Adresten Adrese Sevkiyat

Elbeyli ambar firması şirketlerin talepleri doğrultusunda adreslere gidildiğinde kurumsal olarak sözleşme yapıyor. Taşıma işlemlerinin her aşaması, yapılacak işler taahhüt edilerek imzalanıyor. Sözleşme sonrası her mal sigortalanarak teslim alınıyor. Sigorta kapsamında malların hasar, kayıp ve çalıntı gibi oluşacak zararları karşılanıyor. Mal adresten alınıp varış noktasına teslim edilene kadar sigorta geçerli oluyor. Sigortalama süreçleri her hizmet kalemi için yapılıyor. Parça yük taşıma, parsiyel taşıma, komple taşıma ve depolama gibi her hizmet sigortalı olarak gerçekleştiriliyor. Şehirlerarası nakliye ve taşımacılık, güvenli ve emniyetli olarak gerçekleştiriliyor.

Sevkiyatlar GPS Sistemli Araç Filolarıyla Gerçekleştiriliyor

Elbeyli nakliyat ambarı kargo hizmetleri müşteri ihtiyaçlarını maksimum seviyede koruyacak şekilde sağlanıyor. İşletmelerin paket, palet ya da farklı boyuttaki mal sevkiyatları standart tarife üzerinden yapılmıyor. Mal miktarına göre hesaplama yapılarak düşük maliyet oluşturuluyor.

 • Parsiyel ve parça yük taşımacılığı aynı yöne gidecek mallar birleştirilerek yapılıyor.
 • Az miktarda sevkiyatlar için yüksek bütçeler oluşmuyor.
 • Sigortalı sevkiyat yapılarak, işletmeler için kayıp veya hasara neden olmayacak taşımacılık sağlanıyor.
 • Kısa sürede emniyetli ve adres teslim taşıma yapılıyor.
 • Kurumsal hizmet sunuluyor.
 • Depolama işlemeleri kameralı, geniş ve güvenlikli depolarda yapılıyor.
 • Sevkiyatlar GPS sistemli araç filolarıyla gerçekleştiriliyor.
 • Elbeyli taşımacılık firması her sevkiyatı kendi öz malı olan araç filolarıyla sağlıyor.
 • Kurumsal firma sözleşme ile yapılacak işleri taahhüt diyor.

Taşımacılıkta Maksimum Koruma

Elbeyli şehirlerarası ambar kargo hizmetleri firması, müşteri ihtiyaçlarını minimum zarar ve maksimum fayda prensibiyle gerçekleştiriyor. Oluşabilecek zarar ve hasar için sigorta kapsamında teminat sunuyor. Şehirlerarası geniş müşteri portföyüyle en kısa sürede araçlarını yükleyerek sevkiyatları gerçekleştiriyor. Türkiye’nin en uç noktasına en kısa sürede ulaşarak malları garantili olarak teslim ediyor. Elbeyli ambar müşteri odaklı çalışma sisteminde en düşük maliyetler oluşturularak sunuluyor. Güvenilir, hızlı ve sistemli çalışma prensibi sektörde tercih edilmesini sağlıyor.