Malatya Ambar

Malatya Ambar

Malatya ambar, Payam lojistik firmasının Doğu Anadolu bölgesinde varolan önemli transfer merkezidir. Ambar taşımacılığında bölgenin en önemli duraklarından ve toplama merkezlerindendir. Malatya merkez ve yakın şehirlerdeki üretim noktalarından alınan yükler bu merkezde sınıflandırılır. Gruplandırılan bu yükler varış adreslerine taşınmak üzere yola çıkar. İstanbul Malatya nakliyat, Payam lojistik firması ile İstanbul merkezli olarak taşımacılık işlerini yürütmektedir.

Ambar İle Sorunsuz Taşımaya Önem Veriyoruz

Kurulduğu günden beri tüm nakliyat işlerinde başarılı çalışmalar yürütmekte ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak görmektedir. İstanbul Malatya ambar firmasına teslim edilen ürünler alındığı gibi sahiplerine teslim edilmektedir. Türkiye genelinde faaliyet gösteren diğer ambarlardan da kargo nakliyat işleri olarak ambara ulaştırılan yükler herhangi bir zaman kaybına fırsat verilmeden yüklerin sahiplerine teslim edilmektedirler. Malatya nakliye Payam lojistik firmasına bağlı olarak çalışan diğer ambar firmaları gibi organizedir.

Müşteri Taleplerini Adresten Alıyoruz

Türkiye genelinde parça olarak toplanan yüklerin nakliyesinde özellikle hassas bir çalışma modeli gerçekleştirilmektedir. Ambarlarda toplanan yükler ait olduğu bölgenin veya şehrin ambarlarına gönderilerek sahiplerinin belirttiği adreslere teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Malatya ambar kargo sizlerden gelen talepleri gün içinde belirttiğiniz adresten, gezici ambar kamyonetleri ile toplamakta ve merkez depolarına getirmektedir. Gezici kamyonlarla toplanan yükler, ambarda gönderileceği güzergaha göre gruplandırılarak sevk çıkışı yapılır.

Düzenli Araç Çıkışları Yapıyoruz

Malatya parsiyel taşımacılık tarafından toplanan mevcut yükler, örneğin Malatya’ya sevk edilecekse veya İstanbul merkez ambarına gönderilecekse gideceği güzergah için yeteri ambar yükünün belirli bir potansiyele ulaşmış olması gerekmektedir. Bu bölgeye gönderilecek aracın hareket ettirilerek sevk edilmesine imkan verecek düzeye ulaşmış olması gerekmektedir. Malatya nakliye firmasının depolarında biriken yükler taşınacak miktara ulaştığında gitmesi gereken adreslere teslim edilmek üzere nakliyat firmasının geniş filosuna ait araçlardan en uygun nakliyat aracı yükleri taşımak üzere hareket ettirilir.

Yükünüzün Sağlam Taşınması için Önlemler Alırız

Öncelikle taşınacak yüklerin hızlı, güvenilir ve herhangi bir kayba fırsat verilmeden araçlara yüklenmesi sağlanır. Bu işlem yapıldıktan sonra yol boyunca herhangi bir çarpma ve olumsuzluğa karşı gerekli tedbirler alınır ve araç belirlenen zamanda hareket ettirilir. İstanbul’a veya diğer bölgelere gönderilen ürünler tam bir ehemmiyet içerisinde sahiplerine teslim edilmek üzere taşınır. İkitelli Malatya ambar ile taşınan yükler güvenli, sigortalı ve hasarsız olarak müşterilere en kısa sürede teslim edilir.

Çıkış yaptığımız lokasyonlar;

  • Tuzla Malatya ambar
  • Gebze Malatya ambar
  • Esenyurt Malatya ambar