Doğanşehir Ambar

Doğanşehir Ambar

Doğanşehir ambar şehirlerarası mal sevkiyatı için en düşük maliyetli taşımacılık çözümlerini geliştirerek her ölçekli firmaya destek oluyor. Küçük, büyük ve orta ölçekli firmaların üretim miktarları ve sevk edilecek ürünleri farklı miktarlarda olabiliyor. Firmalar sevk için araç kiralamak zorunda kalmıyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında firmaların belirttiği adresten mallar teslim alınarak İstanbul Tuzla ve Gebze depolarına taşınıyor.

Geniş depolama özelliği bulunan alanlarda ürünler boşaltılıyor. Malatya Doğanşehir güzergahına gidecek bütün ürünler aynı araca yüklenerek aracın dolması sağlanıyor. Teknolojik donanımlı Doğanşehir araçları dolduğunda mallar sevk ediliyor. Konsolide taşımacılık alanında öncü olan Doğanşehir şehirler arası ambar taşımacılık, firmalara ekonomik modeller sunuyor.

İstanbul Doğanşehir Arası Ambar

Doğanşehir nakliyat ambarı hizmetleri firmalara en iyi çözümleri sunuyor. Farklı taşıma modelleriyle firmaların her türlü sevk ihtiyacını karşılıyor. Ekonomik ve uygun maliyetler oluşturarak her miktardaki ürünün sevk edilmesini sağlıyor. Doğanşehir şehirlerarası ambar taşımacılık hizmetleri beş farklı şekilde sağlanıyor.

 • Ana merkez ve sevk noktasında depolama hizmetleri
 • Komple araç taşımacılığı
 • Parsiyel ve lokal mal sevkiyatı
 • Parça ve düşük miktarlı taşımacılık
 • Belirtilen güzergaha ambar kargo hizmeti

Doğanşehir Nakliyat Hizmetleri İşleyişi

Doğanşehir ambar kargo hizmetleri talepleri olduğunda istenilen adresten sözleşme ve sigorta yapılarak mallar teslim alınıyor. İstanbul Tuzla ve Gebze’de bulunan ana depolara yönlendirilen mallar depolara ulaşınca boşaltma yapılarak tasnif ediliyor. Ayrıştırılan mallar aynı yöne gidecek Doğanşehir Firmasının kendi öz malı olan araçlara yükleniyor. Teknolojik donanımlı araç filoları güzergâh boyunca merkezden takip ve kontrol ediliyor. Araçlar dolduğunda yüklenen mallar güvenli, konforlu ve hızlı olarak varış noktasına ulaştırılıyor. Firma depolama hizmeti talep ettiğinde mallar güvenli depolarda yetkili teslim alınmasını istediği kadar muhafaza ediliyor. Talep edilen mallar sevk veya depolama sonrasında istenilen adrese sorunsuz ve güvenli olarak teslim ediliyor.

Nakliyat Ambarı Çalışma Sisteminin Avantajları

Doğanşehir şehirlerarası ambar hizmetlerinin firmalara birçok yönden avantajı bulunuyor. Maddi ve manevi avantajları arasında en çok tercih edilen sebepler:

 • Düşük miktarlı ürün sevk etmek isteyen firmalar uygun maliyetlerle işlemi gerçekleştirebiliyor.
 • Tek veya az sayıdaki mallar, üretimleri tamamlandığı anda hızla sevk edilebiliyor.
 • Sigortalı ve güvenceli olarak sevk işlemleri yapılıyor.
 • Firmalar istediği sürece depolama hizmeti alabiliyor.
 • Sevk işlemleri hızlı ve güvenli olarak gerçekleşiyor.
 • Kargo firmaları gibi standart gönderi maliyetleri oluşmuyor.
 • Gönderilecek ürün miktarı ve hacmine göre ücretlendirme yapılıyor.
 • Daha düşük ve ekonomik ücretlere taşıma işlemi yapılıyor.

Ambar Himzetinin Farkı

Doğanşehir ambarı şehirlerarası ambar taşımacılık firması yıllardır ambar nakliyesi alanında sektöründe öncü olarak hizmet veriyor. Deneyimli ve uzman ekipleriyle profesyonel hizmet sunuyor. Her ürünü kendi araç filolarıyla özenle taşıyor. Güzergâh boyunca araçlar, mallar ve ekip kontrol ediliyor. Hiçbir aksaklık yaşanmaması için ekip titizlikle çalışıyor. Her ürün, firma güvencesinde sigortalı ve teminatlı olarak taşınıyor. Sevk işlemleri hızlı ve zamanında yapılıyor.