Yeşilyurt Ambar

Yeşilyurt Ambar

Yeşilyurt ambar kargo, parça taşımacılık, komple taşımacılık ve depolama alanlarında kurumsal olarak hizmet veriyor. Sevkiyat ve nakliye konuları insanlığın var olduğu tarihten bugüne kadar en büyük gereksinim olarak dikkat çekiyor. Üretim, taşınma, ürün sevk işlemleri firmaların ihtiyaçları doğrultusunda gelişiyor. Ambar taşımacılığı mevcut piyasa kargo firmalarına nazaran daha ekonomik ve pratik çözümler sunuyor. Az ve kısıtlı üretim yapan firmalar ürün sevk işlemleri için daha optimal çözümler arıyor. Ambar taşımacılığı aynı güzergaha gidecek malları birleştirerek sevk işlemlerini gerçekleştiriyor. Komple araç nakliye bedeli yerine cüzi miktarda taşımacılık yapılıyor. Hem üretici hem de taşıyıcı açısından daha avantajlı koşullar oluşuyor.

İstanbul Yeşilyurt Arası Ambar

Yeşilyurt nakliye Anadolu ve Avrupa yakasındaki sevk edilecek ürünleri firmaların belirttiği adresten alarak İstanbul Tuzla ve Gebze’de bulunan geniş depolama alanlarına taşıyor. Depolarda ürünler tasnif ve ambalajlanarak hesaplanıyor. Aynı yöne gidecek ürünler bu depolarda bekliyor. Aynı yöne gidecek mallar, teknolojik donanımlı firmanın kendi araç filolarına yüklenerek Malatya Yeşilyurt nakliyat ambarı depolarına sevk ediliyor. Araçlar GPS üzerinden kontrol edilerek yol boyunca takip ediliyor. Yeşilyurt’a ulaşan mallar şirketlerin belirttiği ulaşım adresine teslim ediliyor. Hızlı, güvenli ve konforlu taşımacılık gerçekleştiriliyor.

Yeşilyurt Ambar Hizmetleri

Yeşilyurt ambar kargo firması taşıma, ulaştırma ve depolama konularında uzman olarak çalışıyor. Deneyimli ve tecrübeli personelleriyle kurumsal olarak hizmet veriyor. Firmaların ihtiyaç duyduğu taşımacılık çözümlerini sunarak her konuda destek oluyor. Hizmet verdiği alanlar kapsamlı olarak sunuluyor.

  • Ambar Kargo Hizmetleri
  • Komple Taşımacılık
  • Parsiyel Taşımacılık
  • Parça Yük Taşımacılığı
  • Depolama ve Ambalajlama Hizmetleri

Sigortalı ve Güvenceli Taşımacılık

Yeşilyurt Şehirlerarası ambar hizmetleri teminatlı ve güvenli olarak yapılıyor. Mallar belirtilen alanlardan alınırken sigortalanarak güvence altına alınıyor. Mallar taşınma durumunda ve varış adresine sevk edilinceye kadar sigorta kapsamında bulunuyor. Yeşilyurt taşımacılık ile her ürün güvenceli olarak emniyetli bir şekilde adrese ulaştırılıyor. Sözleşme mukabilinde yapılan sigortalama işlemleri firmalara güvence veriyor. Yeşilyurt Taşımacılık ve Ambar hizmetleri konforlu, emniyetli, güvenli ve hızlı olarak gerçekleştiriliyor.

Ambar Hizmetleri Avantajları

Yeşilyurt ambar ve Taşımacılık hizmetleri firmalara en düşük maliyetli taşıma çözümleri sunarak maliyetlerin düşmesine destek oluyor. Kendi araç filolarıyla şehirlerarası nakliye sırasında mallar güvenceli ve emniyetli olarak taşınıyor. Taşıma sırasında oluşabilecek hasar ve kayıplar sözleşme gereğince sigorta kapsamında karşılanıyor. Sevk edilecek araçlar tamamen dolduğunda sevkiyat gerçekleştiriliyor. Firmaların tek paket, koli veya cüzi gönderimleri standart tarife olarak hesaplanmıyor.

Her paket miktarına ve hacmine göre hesaplanarak en düşük bütçe oluşturuluyor. Aracın doldurulması için tek bir firma yerine birçok firmanın ürünleri birleştirilerek aracın dolması sağlanıyor. Bu yöntem düşük miktarlı sevkiyat yapacak firmalara avantaj sağlıyor. Hem firmalar araçları doldurmak için üretimi tamamlamak ve sevkiyatı ertelemek zorunda kalmıyor hem de komple araç sevk maliyetinden kurtuluyor.