Battalgazi Ambar

Battalgazi Ambar

Battalgazi ambar firmaların her türlü ürün ve mal sevk işlemlerinde en uygun çözümleri oluşturarak hizmet veriyor. Şehirlerarası konsolide ürün sevkiyatları, parsiyel taşımacılık hizmetleri ve lokal taşımacılık hizmetlerinde ekonomik taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor. Tüm sevkiyatları teknolojik sistemlerle donatılmış kendi araç filolarıyla güvenli ve emniyetli olarak ilgili noktaya ulaştırıyor. Taşımacılık alanında lider olan firma sigortalı ve güvenceli taşımacılık yapıyor. Deneyimli ve eğitimli personelleriyle kurumsal hizmet sunuyor.

Ambar Nasıl Hizmet Veriyor

Malatya ambar firmaları ve İstanbul Ambar firmaları arasında adını hizmetleriyle duyuran Battalgazi nakliyat ambarı, sevk edilecek ürünü istenilen adresten alarak depolarına ulaştırıyor. Kendi depolarında boşaltma işlemleri yapılarak ürünler tasnif ediliyor. Özel gönderime tabi mallar için korumalı ambalajlama yapılarak taşıma araçlarına yükleniyor. Aynı güzergaha gidecek mallar yüklenerek istenilen bölgeye şehirlerarası sevk işlemi yapılıyor. Sevk bölgesine ulaşan mallar adrese teslim ediliyor. Firma ürünler araç filolarında taşınırken, her aşamasını GPS üzerinde takip ve kontrol ederek sevk ediyor.

Ambar Kargo Hizmetleri

Battalgazi ambar kargo firmaların taşıma ihtiyaçlarına uygun taşıma modellerini sunuyor. Büyük, küçük ve orta ölçekli her firmanın farklı taşıma ihtiyaçları olabiliyor. Her firma farklı tonajlarda mal sevkiyatı yapmak isteyebiliyor. Her ihtiyaca uygun verilen hizmet modelleri:

  • Ambar kargo hizmetleri
  • Komple taşımacılık hizmetleri
  • Parsiyel taşımacılık hizmetleri
  • Parça yük hizmetleri
  • Depolama hizmetleri

Beş farklı sevk ve depolama hizmetiyle, firmaların sevk ve depolama gereksinimleri için çözümler sunuluyor.

Ambar Kargo Hizmetleri Avantajları

Firmalar nakliye ihtiyaçlarını düşük maliyetlerle karşılamaya çalışırlar. Bunun için ambar kargo hizmeti en ekonomik çözümleri sunuyor. Gönderilecek ürünlerin adeti ne olursa olsun Battalgazi şehirlerarası ambar firması ürünleri adresinden teslim alarak gideceği adrese gönderiyor. Geniş depoları sayesinde ürün depolama ihtiyaçları da en güvenli şekilde karşılayabiliyor.

Ekonomik olması nedeniyle ambar kargo taşımacılığı ülkemizde en çok tercih edilen nakliye hizmeti olarak tercih ediliyor. Taşımak istenilen mal ve ürünler düşük maliyetlere gönderilebiliyor. Ambar taşımacılığının ekonomik olarak uygun olmasının nedeni, araçların sürekli olarak farklı şehirlere seyahat etmesi ve bu şehirlerden boş dönmemesi sağlıyor. Ambar kargo ile birçok kargo firmasının içeriğinden veya boyutundan dolayı yüksek maliyetler oluşturduğu gönderiler, daha ekonomik olarak gönderilebiliyor.

Battalgazi Sigortalı Ambar Taşımacılığı

Battalgazi şehirlerarası ambar taşımacılık firması adresinden aldığı mal ve ürünleri sigorta güvencesine alarak sevk ediyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında talep edilen adresten mallar teslim alınarak kendi araç filolarıyla İstanbul Tuzla’da bulunan geniş depolarına getiriliyor. Tasnif, ambalaj ve hesaplamaları tamamlanan mallar sevk araçlarına yüklenerek ayrı güzergaha gidecek mallarla sevk ediliyor. Parsiyel gönderim hizmetleri firmalara düşük maliyetler oluşturuyor. Battalgazi ambar firmaları deneyimli ve profesyonel ekipleriyle her ürünün özenle taşınmasını gerçekleştiriyor. Depolama hizmetleri geniş depolarında veriliyor. Sevk işlemleri kendi araç filolarıyla teknolojik olarak yapılıyor. İstanbul ambar firmaları ve Malatya ambar firmaları arasında taşıma ihtiyaçlarınız için Battalgazi Firması en ekonomik ve güvenli hizmeti veriyor.