Beşiri Ambar

Beşiri Ambar

Nakliye hizmeti almak, sadece taşınma amaçlı değil, bir yerden bir yere eşya göndermek için de oldukça gereklidir. Beşiri ambar, bu anlamda sizi daha fazla zora sokmayacak maliyetler belirleyerek, komple nakliye ya da parça yük taşımacılığı yapmaktadır. Birbirinden bağımsız müşterilerimiz parsiyel taşımacılık hizmeti almak istediklerinde, hiçbir kısıtlamaya maruz kalmadan, istedikleri kadar eşya nakliyatı yapabilmektedirler.

İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’nin depolama ve kargo ihtiyacını gidermek adına yaptığı çalışmalarda, önceliğini müşterilerimiz olarak belirlemiş bir firmayız. En avantajlı ambar fiyatlarımızla, sektörde bilinen ve saygın bir konumdayız. Anlayışımızın hem hızlı hem de ekonomik olmasıyla birlikte, arama volümü yüksek ambar kargolar arasında yer almaktayız. Malzemelerini taşımak isteyen firmaların bizi tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri de herhangi bir sorun yaşandığında, kısa süre içinde çözüme kavuşturmamız olarak bilinmektedir.

Şehirlerarası Güvenilir Taşımacılık Bizde

Tüm taşımacılık işlemlerini sigortalı şekilde yaparak, müşterilerimizin gözünün arkada kalamayacağı bir sistem üzerinde çalışmalar yürütmekteyiz. Böylece özmal araçlarımızla yol kat etmeye devam etmekteyiz. Tam zamanında istediğiniz yere nakliyat yaparken, en küçükten en büyüğe kadar tüm eşyaları profesyonel olarak değerlendirmekteyiz.

Eşyanın gideceği şehirlere ayrılmasını, İstanbul-Tuzla’daki depolama alanlarımızda yapmaktayız. Parsiyel yük günlük ya da gün aşırı olarak yapılabilmekteyken, en doğru zaman içinde yerine ulaştırma planı, nitelikli ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır. Gitmesini talep ettiğiniz yerler için firmamızla görüşme yapıp, nakliye aşamaları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.

Hızlı ve Hasarsız Teslimatta Bir Numara

Beşiri ambar kargo olarak araçlarımızı sevkiyat için yola çıkardığımızda, belli il ve ilçelerdeki firmalara boşaltım yapmakta ve sürecin daha hızlı olmasını sağlamaktayız. Böylece oldukça kısa zaman içinde teslimat, bununla birlikte mal kabulü de yapmaktayız. Lojistik sektöründe oldukça etkili bir yöntem olarak parsiyel taşımacılık, çeşitli ürün gruplarının nakliyesine kısa zamanda yanıt vermektedir. Firmamızı bu yönde diğerlerinden ayıran en önemli özellikler şu şekildedir;

  • Modern geniş taşıma araçları
  • Tek bir palet bile eşyanız bile olsa, firma tarafından istediğiniz adrese gönderilmesi
  • Eşyanızın teslim alındığı gibi yeni adrese teslim edileceği güvencesi
  • Nakliye sırasında çıkabilecek sorunlara, uzman ekibin kısa süre içinde çözüm üretme profesyonelliği

Tüm Şehirlere Güvenilir Ambar Kargo Hizmeti

Beşiri nakliyat ambarı tecrübesiyle nakliyesi yapılacak eşyalar, zamanında teslim alınır ve güvenli depolarda korunarak bekletilir. Belirlenen süre zarfında da teslimatı gerçekleştirilir. Göndermeyi düşündüğünüz eşyaların kiloları ve boyutları hesaplanarak, 81 ilimize doğru yola çıkmaktadır. Taşıma sürecinde olası sarsıntılara ve eşyaların görebileceği hasara karşı da özen gösterilmektedir.

Nakliye Sürecinde Hızlı ve Kalıcı Çözümler Üretiyoruz

Eşyalarınıza en uygun araçlara yükleme yaparak, bu konuda içinizin rahat olmasını önemsiyoruz. Bu da nakliye işleminin tek seferde tamamlanabilmesinde önemli bir rol oynuyor diyebiliriz. Sistematik ve pratik bir biçimde yapılan düzenlemeyle, özellikle ticaret hayatının daha fazla olduğu bölgeler için varış zamanı, firmamız tarafından en doğru şekilde öngörülmektedir. Bunun yanında kargo şirketleriyle eşya gönderimine nazaran tasarruf sağlamanız yönünde fark yaratmaktayız.