Yurt İçi Dağıtım Hizmetleri

Yurt içi dağıtım hizmetleri, nakliyat firmamızın uzmanlık alanlarındandır. Belirlenen adreslere yapılan dağıtımlar göndericiler den alınan yüklerle gerçekleşmektedir. Sektör ve ürün çeşitinden bağımsız her türlü talebe cevap verebilen Payam Lojistik, sunduğu başarılı iş modelleriyle müşterilerinin değerli çözüm ve iş ortağıdır.

Yeni, Hızlı ve Güçlü Filo

Parça yük, aynı gün şehir içi teslimli, komple bazda taşımacılık, sigortalı nakliye, kargo, ambar, ulusal dağıtım projeleri, depolama ve zincir market dağıtım hizmetleri ile aradığınız yurt içi dağıtım hizmeti sunan ekiplerimiz, aradığınız hizmetleri sunmaktadır. Araçlarımızın bütün yıllık bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Özel süspansiyonları ile taşınan yükler, güvenle taşınmaktadır. Ulaştırma bakanlığının özel izni ile nakliye dağıtım hizmetleri, güvenle yapılmaktadır. Elemanlarımız SRC belgeli olup, diğer gerekli belgelere sahiptir. Bu nedenle dağıtım hizmeti taşıma işlemlerinde güvenle mal teslimi yapabilirsiniz.

Profesyönel Dağıtım Çözümleri

Firmamız, dağıtım işlerinde belirlenen adreslere belirtilen zamanda mal teslimi yaparak zamanında işlemlerini bitirmektedir. Bu dağıtım sisteminde gidilecek mesafe, götürülecek malzeme ve kullanılacak araç tipi fiyatlandırmada etkilidir. Yükleme işlemleri malın cinsine göre özenle yapılmaktadır. Hemen hemen bütün sektörün nakliyat işlemlerini yapan firmamız, taşıma işleminin özeliğine göre araç tahsis etmektedir.

Her Yük Tipine Göre Araç Parkı

Açık kasa ve kapalı kasa araçlarımız yanında kırkayak gibi yüksek tonajlı ve özel brandalı araçlarımızda vardır. Dağıtımda, belli bir listeleme ve periyot izlenir. Özel olarak ve listelenerek yüklenen malzemeler yine özel yöntemlerle teslim edilir. Çıkacak olan karışıklıklar önceden tespit edilir.

Uydu Takip Sistemi ile Anlık Takip

Araçlarımızda özel araç takipli sistem vardır. Bu nedenle araçların nerede olduğunu anlık olarak haber edebiliriz. Araç takip sistemi ile hızlı ve verimli iş ahlakı oluşmaktadır. İşini meslek edinmiş elemanlarla çalışmaktayız. Arıza anında yeni araç tedariki yapabilen ekiplerimiz, yüklerinizin zamanında ulaşması için, gerekli bütün çabayı sarf etmektedirler. Periyodik bakımları yapılan araçlarımız güvenle trafiğe çıkabilmektedir. İşi bilen ekiplerimizle çalışmanız, zamanında yurt içi dağıtım hizmetleri işlemleri için önemli bir şarttır.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutan hizmet anlayışıyla Payam Lojistik, müşterileriyle uzun yıllar kesintisiz olarak çalışmaya devam etmektedir.