Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşıma işlemleri, nakliyat sektöründe çıkacak aksaklıkları ve sorunları engellemek için uygulanan yöntemlerdendir. Payam lojistik sigortalı taşımacılık hizmetlerinde belirli koşullar belirlemiştir.

Sigortalı Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Araç filomuzda bulunan ve her bir araca yüklenen emtiaların 1.000.000₺ ye kadar hasar sigortası otomatik olarak devreye alınmaktadır. Ayrıca müşteriye özel sigortalı nakliyat çözümleri sunan firmamız, eşyanın bedelini bildirmesi durumunda müşterinn onayı ile ek bir sigorta güvncesi sağlamaktadır. Firmamızla gerçekleştirdiğiniz işlemlerde ERGO sigorta ile yükleri sigortalamaktayız.

Yük Sigorta Çeşitleri Nelerdir?

Tam ziya sigortalama sisteminde, araç ve yük beraber zarar gördüğünde devreye girmektedir. Bu sigortalama işlemi, ekonomik olmakla birlikte, en çok tercih edilen sigortalama sistemidir. Aracın kaza geçirmesi, yanması veya benzeri zararlara uğraması, tam ziya sigortalama işlemleriyle sigortalanmaktadır.

Dar teminat sigortalama sisteminde ise, yükün ıslanması, çalınması veya yanması gibi durumlarda uygulanan sigortadır. Bu sigorta kapsamına araç dâhil edilmemektedir. Bu sigorta kapsamına, aracın girmemesi nedeni ile fazla rağbet görmemektedir. Başta belirttiğimiz gibi, aracında sigorta kapsamına girmesi nedeni ile tam ziya sigortalama işlemi, daha çok tercih edilmektedir.

Geniş teminat sigortalama işleminde, yük alınan adresten, yükün bırakıldığı adrese kadar oluşan bütün zararların karşılandığı sigorta şeklidir. Bu sigortalama işlemi de tercih edilmektedir.

Neden Nakliyat Sigortası Almalıyım?

Tam ziya sigorta, dar teminat ve geniş teminat seçenekleriyle ergo sigorta malın nakliye aracı ile beraber tüm değerini yitirecek biçinde zarar görmesinden, çarpışma, devrilme, yıkılma, kayma sonucu kısmi hasarlara kadar pek çok riske karşı sigortalısına koruma sağlar.

Türkiye’nin en köklü ve öncü taşımacılık firması olan Payam lojistik ile malınızı güvence altında.

Şoförlerimiz Eğitimli ve Tecrübelidir

Şoförlerimiz gerekli olan bütün belgeler sahiptir. Sigortalı taşımacılık ile ilgili bütün resmi belgeler, özenle hazırlanmıştır. Buna dayanarak sigortalı lojistik modülümüzle güvenle teslimat yapabilirsiniz. İşinde bilgili olan ve taşımacılığı meslek edinmiş kadromuz, tüm nakliye işlerinde aradığınız güvenli ve sağlam taşımacık hizmetini sunmaktadır. Sigortalı nakliye ile ambar naklliyesinde başarılı işler çıkartarak müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Süratli ve söz verilen zamanda teslimat ve memnuniyet sağlamaktadır. Güvenli taşıma hizmeti almak için bizim gibi işin uzmanı bir nakliye şirketi ile çalışmalısınız. Firmamız, sigortalı nakliyatta aradığınız doğru adrestir.

» Siz de Payam lojistik sigortalı ambar servisini tercih edin Başınız Rahat Etsin!