Ambar Kargo

Ambar kargo nedir? Nakliyat ambarı hizmeti aynı güzergâh üzerinde bulunan ve yola çıkması planlanan araca, birbirinden ayrı fabrikaların yüklerini yükleyerek göndericiye fiyat avantajı sağlayan taşımacılık modelidir.

Ambar firmaları, belli başlı illere hizmet sunan her biri farklı kuruluşlar olan kuru yük taşımacılığı yapan şirketlerdir. Taşıma sunduğu şehirler kısıtlılık arzetmektedir.

Bu kısıtlı nakliye hizmeti noktasında devreye biz giriyoruz; Payam lojistik taşımacılıkta kısıtlamanın önüne geçerek İstanbul’dan yurdumuzun 81 iline nakliye ambarı hizmetiyle sizleri mutlu eden ambar çözümleri sunuyoruz.

Ambar Taşımacılık Modeli Fiyat Avantajı Sağlar

Ambar kargo fiyatları, bu taşım türü en karlı lojistik yöntemlerindendir. Ambardan yükleme yapan araçlar gittikleri illerin şube ambarlarından tekrar dönüş yükü yükleyerek geldikleri şehre geri dönerler. Komple bir araç eşyayı taşıdıkları gibi parçalar halinde de taşımacılık hizmeti verirler. Bu yöntem sayesinde taşınmak isteyen kişiler çok daha düşük maliyetlerle istedikleri bölgeye ulaşabilmektedir. Ambar denildiğinde ilk akla gelen firma güvenli taşımacılığı ile sektöre yön veren Payam Lojistiktir. Firmamız günlük ambar hizmeti vermektedir. Eşyalarınız en kısa sürede teslim alınarak yine gideceği yere en kısa sürede teslim edilmektedir.

Ambar Kargo Taşımacılığı Güvenli mi?

Ambar taşımacılık işinde tıpkı evden eve nakliye hizmeti verir gibi hassas davranıyoruz. Firmamızın, ambar nakliye hizmeti sunarken uyguladığı müşteri memnuniyeti bütün ambar taşımacılığı için de geçerlidir. Güvenilir ambar sektöründe faaliyet gösteren firmamız 1. sınıf taşıma araçlarından oluşan filosu ile Türkiye’nin dört bir yanına taşınacak eşyalarınızı götürmekte ve yerlerine emin bir şekilde teslim etmektedir.

Ambar kargo hizmetlerinin avantajı ise sizin aracı tamamen doldurmak zorunda değilsiniz. Bir palet dahi parça yükünüz olsa bu kargo ambarda bekleyen araçlara yüklenerek gönderimi sağlanır. Yükün taşınma koşulları doğru şekilde sağlandığından asla zarar gelmez. Bu nedenle kıymetli kargolarınız dahi, ambar nakliye hizmeti veren firmamız aracılığı ile güvenli sevk edilebilir.

Bu Hizmet Nasıl Satın Alınır?

İstanbul ambar kargo firmaları hizmeti için payam lojistik internet sitesinde varalan iletişim hattımızı arayarak ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bulunduğunuz yeri ve eşyalarınızın ulaştırılmasını istediğiniz yeri bildirmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz size eşyalarınızın ne kadar sürede teslim edileceği ve taşımacılık hizmetinin fiyatı hakkında bilgi verecektir. Ambar taşıma hizmeti sigortalı olarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş deneyimli personeller ile çalışan firmamız taşınma işini sizin için bir yük olmaktan çıkaracaktır.

Ambar Taşıma Ekibimiz Güven ve Kaliteyi Sağlıyor

Nakliyat ambarı; bir adresten diğer adrese taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemi, kapalı kasa araçlarla yapılmaktadır. Nakliyatçılık sektöründe araç filosunu geç tutan ve belirli periyotlarda bakıma alan hassas bir firmayız.

Alanında uzman ve işini meslek edinmiş bilgili personellerimiz tüm nakliye işlerinde, aradığınız güven ve kaliteyi sağlamaktadır. Nakliye ambarında başarılı neticelerle müşterin kalbini kazanan firmamız, hızlı ve söz verilen saatte, teslimat ve paketleme yapmaktadır. Güvenli nakliye almak için işin uzmanı olan ambar şirketi payam ile çalışmanızı öneririz. Konu ambarsa aradığınız doğru adrestesiniz.