searchWHATSAPP
formİLETİŞİM FORMU
tel

Transport anything from anywhere

Pendik Ambar

payam lojistik kamyonları

Pendik Ambar olarak İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’nin sanayi bölgesi olan Kocaeli/Gebze ve İstanbul/Tuzla ambarımızdan  karşılıklı olarak, İstanbul yüklemeli seferlerimiz kesintisiz devam etmektedir. 

 Pendik Ambarımızda gidiş dönüş karşılıklı seferler yapan araçlarımızla, her çeşit paletli ürün, dökme yük, makina, demir, sac, inşaat malzemesi vs.) yüklerinize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Hemen hemen her gün düzenli olarak İstanbul’dan yurt geneli gel git yapan araçlarımız, sadece İstanbul Pendik ambar değil yol güzergahındaki bütün il ve ilçelerimizede uğrama yapmaktadır.

Pendik Nakliyat Ambarı

Pendik ambarı’nda malzemenin desisi ve tonajı uzman personelimizce hesaplanır yükünüz küçük araçla alınamayacak kadar ağır ve desili ise, İstanbul’a gidecek araçlarımız direkt olarak yükleme yapacak adreslere sevk edilmektedir. Fakat emtia ağırlık ve desi olarak az ise İstanbul merkez yada ilçelerde sürekli ring yapan kamyonetlerimizle alınıp istanbul depomuzda servis araçlarına aktarma yapılarak adreslere teslim edilmektedir.