Bahçe Ambar

Bahçe Ambar

Bahçe ambar hizmetinde, bizler müşterilerimizden gelen depolama ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek en yüksek verimi ortaya çıkaracak operasyon organizasyonlarını sahaya sunuyoruz. Ev eşyaları, ticari ürünler ve mallar vb. gibi depo hizmetine ihtiyaç duyacak tüm detaylar iş kolumuzun uygun departmanında ayrıcalıklı hizmete tabi tutulmaktadır.

Firmamız tarafından depolanması ve istenilen sürede nakledilmesi için emanete alınmış olan ürünleriniz ve mallarınız efektif operasyon yönlendirmeleri ile kusursuz bir şekilde muhafaza edilerek tam zamanında istenilen yerde olacak şekilde yerine ulaştırılır.

İstanbul Bahçe Arası Ambar ve Depo Hizmetleri

Son teknolojinin yakından takip edilmesi ile çalışmalarına yenilikçi bir çerçeveden devam eden firmamız müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması ilkesine bağlı kalarak iş yönetimi gerçekleştirmektedir. Profesyonel lojistik çözümler sunarken, iş ahlakı ve ticari büyümenin göz önünde tutulduğu firmamız sayesinde büyümenin keyif verici yanlarını keşfedeceksiniz.

Osmaniye Bahçe ambar olarak bizler İstanbul-Tuzla’da bulunan modern depomuz ile hizmet sunmaktayız. Firmamızın kendine ait geniş araç filosu ile hizmet sunuyor olması araç temini ve araçtan kaynaklı olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır. Depomuzdan nakli gerçekleştirilecek olan ürünler ve malların uygun araçlara yüklenmesi ürün ve mal güzergahının alanında uzman kişi tarafından belirlenmesi neticesinde yapılır. Aynı rota üzerinde yer alan ürün ve malların sırasıyla araca yüklenmesi işçilik ve zaman tasarrufunu ortaya çıkarır. Çok sayıda kişiye ait ürün ve malların tek bir araç ile aynı güzergahtan nakledilmesi yakıt tasarrufunun başlıca nedeni olmaktadır.

Ambar Depo Hizmetlerinin Faydaları

Bahçe ambar kargo firması olarak sektörde uzun yıllar geçirmiş olmanın bizlere katmış olduğu tecrübeler ile müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyat aralıklarında sunmaktayız. Firmamız tarafından sunulan ambar ve depo hizmetlerini kullanarak;

  • Ticari faaliyetlerinizi çok daha geniş alanlara yayabilirsiniz.
  • İşçilik giderlerinden yüksek kâr elde edersiniz.
  • Zamandan tasarruf sağlarsınız.
  • Sigortalı ve güvenli nakliyat sistemlerinden faydalanarak olası riskleri ortadan kaldırırsınız.
  • Sunulan depo hizmetleri sayesinde üretim için yüksek potansiyelli yer sorunu ortadan kaldırırsınız.

Olası tüm risklerin önceden hesaplanarak ürünlerin ve malların sigortalı bir biçimde depolanmasını ve nakledilmesini sağlayan esaslar ile iş yürütmekteyiz. Bu sayede bizlere emanet olarak bırakılan ürünlerin ve malların tam olarak koruma altına alınmasını gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin zarar etmesinin önüne geçmekteyiz.

Ambar ve Depo Hizmetlerinin Ücretlendirilmesi

Firmadan firmaya değişkenlik gösterebilen ambar ve depo hizmetlerinin fiyatları Bahçe nakliyat ambarı kaliteli ve güvencesi ile minimum düzeylere müşterilere yansıtılmaktadır. Bizler geniş müşteri portföyümüz sayesinde çok daha hızlı verimli çalıştığımız için aynı yöne çıkacak araç kapasitesini diğer firmalara göre çok daha hızlı doldurmaktayız. Bu avantaj bizlere iş verimliliği olarak yansırken bizlerde bu iş verimliliğini müşterilerimize avantajlı fiyat olarak yansıtmaktayız. Modern depo alanlarımız ve son teknolojik araç filomuz ile kaliteli ve sorunsuz ambar depo hizmetlerini sunarken, müşteri memnuniyetini esas almaktayız.