Toprakkale Ambar

Toprakkale Ambar

Ürün ve mal nakliyesinde lojistik anlamda profesyonel çözümler arayanlar için bu alanda hizmet vermekte olan Toprakkale ambar firmamız ticari faaliyetleriniz kusursuz bir şekilde ilerlemesinde yanınızda.

Modern ve teknolojik depo hizmetlerini İstanbul-Tuzla’da bulunan depo alanımızdan yürütmekteyiz. Depomuzda toplanarak aynı yöne gitmesi planlanan ürün ve mallar bu alana geldikten sonra yapılan titiz bir ayrıştırma işlemi ile sıraya alınır. Aynı rut üzerinde bulunan ürünler indirme noktalarına göre araçlara yüklenerek hızlı bir biçimde dağıtımı sağlanır.

Ambar Depo Hizmetlerinin Faydaları

Az miktarlarda bulunan ürünlerin üreticiden tüketiciye ulaşması sırasında ortaya çıkan nakliye giderleri, az miktarda bulunan pek çok farklı ürünün bir araya getirilerek aynı araçla nakil edilmesi sayesinde minimum düzeylere çekilmektedir. Farklı firmaların veya kişilerin ürün ve malları uygun ortamlarda toplanarak aynı yöne hareket eden araçlara yüklenir böylece tek bir araç maliyeti ile birden fazla ürün ve mal teslimi gerçekleştirilmiş olur.

Depolarımızı kendinize ait depo merkezi olarak kullanabileceğiniz için yüksek miktarlarda ürün ve mal üretimi veya tedariki sırasında depo alanı için sıkıntıya girmezsiniz. Bu durum ise çok daha esnek imkânı sunar. Toprakkale ambar firmaları olarak geniş bir araç filosu ile hizmet sunmaktayız. Araçlarımızın bakımları ve onarımları aksatılmadan yapılmaktadır. Bu durum nakliye sırasında araç kaynaklı oluşabilecek sorunların ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Sigortalı ve Güvenli Ambar Hizmetleri

Firmamızın güvencesi altına alınmış olan tüm ürün ve mallar teslim aşamasında sigortalanarak olası olumsuz durumlara karşı koruma altına alınır. Olası tüm riskleri önceden hesaplayarak olumsuzlukların mümkün mertebe önüne geçen firmamız güvenli bir nakliyat ve depolama hizmeti sunar.

Sunmuş olduğumuz ambar ve hizmetleri arasında;

  • Komple taşımacılık hizmetleri
  • Parça yük taşımacılığı hizmetleri
  • Parsiyel yük taşımacılık hizmetleri
  • Amar kargo hizmetleri
  • Depolama hizmetleri yer almaktadır.

Toprakkale ambar kargo olarak bizlerle en uygun fiyat ayrıcalıklarında iş yapabilirsiniz. Ambar kargo ve depolama hizmetlerinin fiyatları piyasada değişkenlik gösteren bir parametrede yer almaktadır. Lojistik ve nakliye konusunda hizmet alırken fiyat kriterinin yanı sıra sorgulamanız gereken kriterlerin başında iş birliği yapılacak olan firmanın kalitesi, alanında tecrübeli olması ve güvenilir olması başı çekmektedir.

Teknolojiyi Yakından Takip Ediyoruz

Toprakkale nakliyat ambarı firması son dönemin modern depo hizmetlerini minimum fiyatlar ile sunmaktadır. Depo alanlarımız 7 gün 24 saat son teknolojik modern güvenlik sistemleri ile korunmakta olup koruma ve güvenlik için güvenlik görevlisi hizmetinden de yararlanılmaktadır. Bu sayede üstün bir şekilde koruma altına alınmış olan ürünler ve mallar sevk edileceği zamana kadar en iyi şekilde muhafaza edilmektedir.

Nakliye ve lojistik insanlığın var olduğu dönemlerden bu yana üretici ile tüketicinin iş birliği yapabilmesini sağlamamış ve ticareti en verimli şekilde akmasına hizmet etmiştir. Yıllardır bu sektörün içerisinde var olan firmamız ile iletişime geçerek kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı içerisinde sizlerde büyümenin keyfini çıkarabilirsiniz.