Adıyaman Gölbaşı Ambar

Gölbaşı Ambar

Ambar hizmetlerinden faydalanarak ürünlerinizi ve malzemelerinizi güven içinde istediğiniz ile ya da ilçeye ulaştırabiliyorsunuz. Adıyaman Gölbaşı ambar sizlere en kaliteli lojistik hizmetini sunarak her türdeki malzemelerin taşınmasını sağlamaktadır. Nakliye, ticaret ortamındaki en önemli konudur. Eğer üretimlerinizi tam adrese ulaştırmazsanız firmanız birçok konuda gerileme yaşayacaktır. Bizler sizin lojistik hizmetini hem hızlı hem de güvenli bir şekilde almasını sağlıyoruz. Ambar kargo avantajlarını kullanarak siz de diğer müşterilerimiz gibi işlerinize hız kazandıracak ve seri üretimler yaparak firmanızı kalkındırabileceksiniz.

Gölbaşı Ambar Sistemi Nasıl İlerliyor?

Ürünleriniz az ya da çok olabilir. Az olan ürünlerde parsiyel taşımacılık hizmetinden faydalanabilir çok olan ürünlerde ise komple taşımacılık hizmetiyle nakliyelerinizi yapabilirsiniz. Günümüzde birçok firma kargo ambar hizmetinden faydalanır. Böylelikle de nakliye masraflarını minimuma indirir. Üretim yapan kişileri maddi anlamda etkileyen faktörlerden birisi nakliye ve lojistik masraflarıdır. Ürünlerin zaten bir maddi değeri bulunur. Buna nakliye hizmeti de eklenince ürün maliyeti daha çok artar. Buna engel olmak için ambar kargo hizmeti size sunulur. Bu hizmetin işleyiş şekli şöyledir:

 • Şirketimize ait olan araç filolarına sahibiz.
 • Öncelikle tüm ürünler İstanbul Tuzla’da bulunan depolarda toplanır. Böylelikle sizlerin depolama hizmeti almanıza ve bunun için de ayrı ücret ödemenize gerek yoktur.
 • Hem Avrupa hem de Anadolu yakasından almış olduğumuz ürünleri depolarımıza götürmekteyiz.
 • Gidilecek olan yol istikametinde olan ürünler tek kamyona yüklenir. Sırasıyla belirtilen adreslere zamanında teslim edilir.
 • Eğer bir kamyondan az malzemenizin taşınması gerekiyorsa ambar sistemi sizin için uygun demektir.
 • Ürünlerin kapıdan alınıp kapıya ulaştırılması ambar kargo ile mümkündür.
 • Sigortalı taşımacılık hizmetinden de faydalanabileceksiniz. Böylelikle herhangi bir aksilik durumunda tüm ürünlerinizin ederi kadar sigorta kapsamında olacaksınız.

Güvenli Taşımacılıkta Ambar Kargo Hizmetleri

Ürünleriniz küçük çaplı ya da büyük ebatlı olabilir. Büyük ebatlı olanlar ağır nakliyat hizmetine girmektedir. Elektronik ürünlerin büyük bir hassasiyetle taşınması ve verilen adrese ulaştırılması gerekmektedir. Yine aynı şekilde mobilya gibi ürünlerin de güvenli ve hasarsız bir şekilde taşınması mümkündür. Görüldüğü üzere her türde ve cinste olan malzemelerinizin istediğiniz adrese ulaştırılması ambar kargo hizmetiyle mümkündür. Adıyaman Gölbaşı ambar büyük bir hassasiyetle ve özenle ürünlerinizi hem depolamakta hem de istenilen adrese güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Bazı durumlarda bir kamyonu doldurmayacak kadar az olan ürünlerin nasıl farklı adrese ulaştırılacağı sorun olmaktadır. Ambar sistemi ile bu soruna çözüm bulabileceksiniz.

Kargo Ambar Fiyatları Nasıldır?

Ambar kargo fiyatları ürünlerinizin azlık çokluk derecesine, büyüklük ve küçüklük durumuna göre değişir. Ayrıca gidilecek olan yolun yakın ya da uzak olması da fiyatlarda etkendir. Gölbaşı ambar olarak sizlere uygun fiyatlar sunmakta ve lojistik masraflarınızı azaltmaktayız. Firmamız işlerinizi kolaylaştıracak birçok hizmeti size sunar.

 • Ambar kargo
 • Depolama
 • Parça yük taşıma
 • Komple taşımacılık