Kahta Ambar

Kahta Ambar

Lojistik alanında hizmet almak isteyen müşterilerimize Kahta ambar hizmeti başta olmak üzere yük depolama, yük aktarma, kamyon ya da tır hizmeti ve parsiyel taşımacılık gibi alanlarda hizmet veriyoruz. 20 seneden fazla zamandır içerisinde bulunduğumuz sektörde ihtiyaçlarınıza cevap vermeye ve sizleri memnun etmeye hazırız. Lojistik anlamında bizi tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

İstanbul Kahta Arası Ambar

Ülkemizin bilhassa Güneydoğu bölgesinde aktif şekilde müşterilerimizle buluşuyoruz. Kahta ambar kargo hizmetlerinde güvenilir çözüm için sizlere tüm imkanlarımızla hizmet etmeye hazırız. Hizmet verdiğimiz alanlar ise şöyle:

  • Parsiyel taşımacılık
  • Ambar kargo
  • Yurt içi taşımacılık ve dağıtım hizmetleri
  • Sigortalı taşımacılık
  • Zincir market dağıtımları
  • Paletli taşımacılık
  • Gümrük taşımacılığı

Almak istediğiniz hizmeti bize iletmek için iletişim kanallarımızdan ulaşabilir ve aklınızdaki her soruya cevap bulabilirsiniz.

Ambar Hizmetinde Yılların Deneyimi

Firmamız işinin ehli personelleri, müşteri memnuniyetini gözeten hizmet anlayışı, 20 yılı aşkın tecrübesi ve geniş kapasitedeki iş sahaları ile müşterilerinin hizmetinde. Hizmet ağımızda olan tüm şehirlerde olduğu gibi yine Kahta nakliyat ambarı hizmetlerinde profesyonellik taahhüdünde bulunuyoruz. İstanbul Tuzla’da 3 bin metrekare açık, 500 metrekare kapalı alan; Gaziantep OSB’de ise 6 bin metre kare açık ve 2 bin metrekare kapalı alan ile depolama işlemlerine açığız.

Uzun yıllardır lojistik dünyasında hizmet veren firmamız; tecrübesi, kalitesi ve iş ahlakı ile her daim müşterilerini memnun etmiştir. İnternet sitemizde ve ilgili forumlarda müşteri yorumlarına göz atabilir ve referans işlerimize erişebilirsiniz.

Kahta Nakliyat

Ambar hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimize bir telefon ya da bir ziyaret uzaktayız. Kahta ambar hizmetlerinde beklentilerinizi aşan çözümler sunma konusunda kendimize güveniyoruz. Bizden almak istediğiniz hizmet hangisi olursa olsun iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak ücretlendirme, işlem süresi ya da uygunluk durumu gibi her türlü konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yaşanacak en ufak aksilikte ise başta müşteri hizmetlerimiz olmak üzere yetkililerimiz size yardımcı olmak için seferber olacak ve sorun çözülene dek ellerinden geleni yapacak. Yaşanmasını hiç istemeyeceğimiz mağduriyetiniz giderilene dek verdiğimiz hizmetin arkasında olacağız.