Artuklu Ambar

Artuklu Ambar

İş yerinizden ürün çıkarmak ve iş yerinizdeki belli eşyaların nakliyesini yapmak istediğinizde, nitelikli ambar kargo hizmetini almak için araştırma yapabilirsiniz. Artuklu ambar sizi bu yoğun çalışma hayatında yormadan, yıpratmadan, ülkemizin her yerine parsiyel ve komple taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir. Özellikle bir aracı doldurmayacak şekilde, az eşyanın ve ürünün taşınmaya kalkması, ambar kargo hizmetiyle çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Bu nedenle sektörde adından sıkça bahsettiren firmamız, size çok fazla maddi külfet oluşturabilecek anlayıştan uzak durmaktadır.

Günümüzde artık zamanın önemi, hayatın koşuşturmacasında daha bilinir hale gelmiş durumdadır. İnsanların zamanla yarıştığı bu dönemde, nakliye hizmetinde güvenli depolamanın da önemi yadsınamaz. Profesyonel hayat içinde çalışmalarını aksatmak ve müşterilerine ulaştırmak istediği ürünleri hasarsız göndermek isteyen firmalar, bizimle iletişime geçebilir.

İstanbul Artuklu Arası Ambar

Firma olarak Artuklu ambar kargo, kurumsal anlayışta hareket etmektedir. Sigorta garantili nakliye prensibiyle, müşterilerini mağdur etmemektedir. Eşya ve ürünleri nakliyat ambarına taşımak ve burada dağıtıma çıkarmak için, özmal araçlarımızla, her koşulda süreci yürüttüğümüzü söyleyebiliriz. Ağır ya da hafif yük taşımacılığıyla ilgili eğitimli ekibimizle, hayatınızı kolaylaştırmak adına çalışmaktayız.

Orta veya büyük ölçekli paketlerin taşınmasında, araçlarımıza son derece özenli yerleştirme yaparak, kırılabilecek ya da hasar alabilecek olanları en doğru noktalara yerleştirerek, yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Eşya taşıma ve depolamanın yanında ticari eşya ve ürünlerin sorunsuz nakliyesini gerçekleştirmenin, bilinçli yürütülmesi gereken bir dönem olduğunu bilmekteyiz.

Ambar Taşımacılık Sürecinde Sunduğumuz Avantajlar

Kargo firmaları belli bir ağırlığın ve boyutun altındaki kargoları kabul etmezken, ambar kargo hizmetinde böyle sıkıntılarla karşılaşılmayacağını bilerek, bir ambar kargo firmasından hizmet almayı düşünebilirsiniz. Ağırlık ölçüsünü ayrıca hesaplayarak, buna göre bir fiyatlandırma yapmaktayız. Taşınacak eşyaları adresinizde alarak, İstanbul-Tuzla’daki depolama alanlarına bırakmaktayız. Taşımacılık esnasında firmamızın sunduğu avantajlar şu şekildedir;

  • Müşteriye en makul fiyat teklifini sunmak
  • Yükü teslimat adresine sorunsuz teslim etmek
  • En fazla iki gün içinde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna nakliye hizmeti vermek
  • Bölge bazında da gönderiler alıp, dağıtımlarının yapıldığı bir sistemde hareket etmek

Komple ve Parsiyel Taşımacılıkta Ambar Kargo Güvenilirliği

Tüm Türkiye genelinde düşünüldüğünde, yapılan dağıtımın müşteri memnuniyeti çerçevesinde sürdürülmesinin her aşamada ne kadar önemli olduğunu, Artuklu nakliyat ambarı olarak vurgulamaktayız. Parça yük taşımacılığı denildiğinde, geniş bir araç filosuna sahip olmakla birlikte, daha profesyonel detaylara dayandığını göz önünde bulundurmaktayız. Komple taşımacılığın yanında oldukça sistemli bir şekilde yaptığımız parsiyel taşımacılıkta, depolamada yapılan belli analizlere göre dağıtıma çıkmaktadır.

Aranma volümü yüksek ambar kargo olarak bizi araştırdığınızda, hizmetlerimizin güvenilirliğini teyit edebilirsiniz. Gerekli tüm düzenlemenin ve yönergelerin, doğru zamanlamada yapıldığı konusundaki hassasiyetimizi bu şekilde görebiliyorsunuz.

Şehirler Arası Nakliye Hizmetinde Payam Lojistik Kalitesi

Hem kolay taşıma kolaylığı hem de kırılma dökülme konusunda şüphenizin kalmaması açısından, gereken tüm bilgiyi müşterilerimize vermekteyiz. Böylece kıymetli eşyalarınızı taşırken, depolama ve nakliye hizmeti sırasında tasarruf sağlamanız yönünde planlama yapmaktayız. Bölge fark etmeksizin, ürünlerinizi adresinizden teslim alarak, belirtilen süreyi aşmadan teslimat noktalarına ulaşmaktayız.