Nusaybin Ambar

Nusaybin Ambar

Nusaybin ambar hizmetleri, kuru yük taşımacılığında en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Evden eve nakliyat kadar güvenli olan bu yöntem, parça eşya taşıma üzerine kurulmuştur. Müşterilerden teslim alınan paketler, lojistik ambarında tutulmakta ve belirli süre sonra yola çıkmaktadır. Benzer güzergahlara gidecek olan kargolarınız, güvenli bir şekilde araçlara yüklenmekte ve kısa sürede teslimi sağlanmaktadır.

İstanbul Nusaybin Arası Ambar

Payam Lojistik, kurulduğu günden bu yana hizmet politikasını güvenilirlik üzerine kurmuştur. Taşımacılık ve depolama hizmetlerinin tamamı sigortalı olarak yapılır. Lojistik hizmetlerinde yaşanan aksaklıklar için müşterilere anlık bilgi akışı sağlanır. Müşteri temsilcilerinden de günün her saatinde yardım almanız mümkündür.

Genç ve eğitimli lojistik personelleri ile çalışmalar yürütülür. Bu sayede ambar içerisine yerleştirilen eşyaların tamamı korunmaktadır. Zarar görmemesi adına paketleme hizmeti verilir. Araca yerleştirme aşamasında da yine aynı şekilde her eşya sistemli bir şekilde yerleştirilir.

Ambar Hizmetinde Deneyim

Nusaybin ambar kargo taşımacılık hizmetlerinde kilit bölgelerden biridir. Geniş bir ambara sahip olan firmamız;

  • Küçük veya büyük ölçekli birçok eşyayı kabul eder.
  • Parsiyel taşımacılık ile benzerlik gösteren bir sisteme sahiptir.
  • Bu hizmet sayesinde nakliye hizmetleri için ekstra ücretler ödemenize gerek yoktur.
  • Sadece eşyanızın ebatlarına göre ödeme yapmanız istenir ve teslim süresi tarafınıza iletilir.

Nakliyat sektöründe profesyonelliğini kanıtlamış olan firmamız, deneyimli şoförlerle hizmet vermektedir. Lojistik hizmetlerini sunan her personelimiz, alanında eğitim alan donanımlı ekiplerdir. Bu sayede verilen hizmetlerde kusursuz bir işleyiş sağlanmaktadır. Sektörde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde sistematik bir düzen oturtulmuştur.

Ambar Hizmetinde Beklentinizi Aşan Çözümler

Nusaybin nakliyat ambarı hizmeti almak için ödenmesi gereken ücretler genellikle makuldur. Parça eşya taşıma ya da depolama için uygun fiyatlar sunulsa da teslim tarihinin geç olması planlarınızı aksatabilir. Payam Lojistik olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak her detayı düşünmekteyiz.

Kargolarınızın teslim tarihi 1-3 gün arasında değişiklik gösterir. Araçlarımızda tüm güvenlik önlemleri alındığından kargolarınızın zarar görme ihtimali yoktur. Depomuza teslim edilen eşyaların yola çıkma süresi planlanır ve ücretler müşterilerimizle görüşülür. Hem fiyat hem süre konusunda esneklik gösterdiğimiz için müşteri memnuniyeti giderek artış göstermiştir.