İslahiye Ambar

İslahiye Ambar

Kurulduğu günden bu yana sektörde yaptığı işlerin kalitesi ile adından söz ettiren Payam Lojistik, Türkiye’nin çoğu şehrinde taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerden biri de İslâhiye ambar taşımacılığıdır. Depo, ürünlerin depolandığı ve paketlendiği yere verilen isimdir. Talebiniz üzerine Payam Lojistik’in aracı adresinize gelerek ürünü evinizden alıp depoya koyar. İslâhiye nakliyat bu görevi üstlenen taşımacılık şubelerinden sadece bir tanesidir. Payam Lojistik, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet gösteren, sektördeki en güvenilir şirketlerden biridir.

İstanbul İslâhiye Arası Ambar

Payam Lojistik’in taşımacılık şubelerinden biri olan İslâhiye ambar kargo, Güneydoğu Anadolu bölgesindeki en hızlı sevkiyat gerçekleştirme şubesidir. İslâhiye nakliye şubesinde gerçekleştirilen taşıma hizmetleri için oldukça güvenilir çözümler bulunmaktadır. İslâhiye taşımacılığında güvenilir çözüm için Payam Lojistik’i tercih etmeniz yeterli olacaktır. Bu taşıma sırasında sizlere sunulan güvenilir çözümler ise şu şekildedir:

  • Lojistik Depolama
  • Konteyner İç Yük Boşaltma
  • Konteyner Elleçleme
  • Lojistik Paketleme
  • Sandıklama

İslâhiye kargo taşımacılığında güvenilir çözüm bakımından oldukça başarılıdır. Bu çözümler müşterilerin takdirini de toplamıştır diyebiliriz. Payam Lojistik’in İslâhiye lojistik hizmeti kapsamında profesyonel ekip ve güçlü araç desteği ile daha pek çok başarıya imza atacağını söylemek mümkün.

Ambar Hizmetinde Güçlü Dağıtım Ağı

Payam Lojistik, Türkiye’nin tüm illerinde kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor. İstanbul şubesi de bunlardan sadece birisidir. İşini ciddiye alan Payam Lojistik, profesyonellikten ve güvenilir iş yapmaktan asla taviz vermez.

Kalitesini her geçen gün artıran Payam Lojistik, İslâhiye ambar firmaları nakliyat hizmetlerinde profesyonellik prensibi ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Geniş etkinlik ağı sayesinde müşterilerine hızlı bir şekilde ulaşarak ürünlerini Tuzla şubesinde depolamaktadır.

Her Gün Sevkiyat

İstanbul Tuzla ambar şubesinde depolanan tüm ürünler, hızlı teslimat için adreslere teslim edilir. Ayrıca bu hizmet dahilinde müşteriden alınan her yük için ayrı tesisler kullanılmaktadır. Bu sayede İslâhiye şubesinde depolanan tüm ürünler günlük olarak sevk edilmekte ve asla bekletilmemektedir.

Firmamız disiplinli çalışma sistemi ile sizlerin beğenisini kazanmak için gayret göstermektedir. Deneyimli ve profesyonel kadrosu, modern ekipman ve araçları, uygun fiyatları ve iyi hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. İslâhiye nakliyat ambarı hizmetlerinde beklentilerinizi aşan çözümler ile daima hizmet veremeye devam edeceğiz.