Şahinbey Ambar

Şahinbey Ambar

İnsanlığın var olduğu zamandan bu yana nakliye ihtiyacının olduğu bilinmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte nakliye daha hızlı, güvenli ve konforlu yapılabiliyor. Firmaların ürünlerini farklı noktalara göndermek için profesyonel hizmet almalarını Şahinbey ambar sağlıyor. Ürünler kısa sürede ve güvenli şekilde istenen adrese ulaştırılıyor.

İstanbul Şahinbey Arası Ambar

Ambar kargo hizmetinde ürünlerin nakliyesi gibi ambarlarda bekletilmesi ve adresine ulaştırılması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Küreselleşen dünyada küçük miktarda üretim yapan firmalar da ürünlerini Türkiye’nin her noktasına sunabiliyor. Bunun yanında firmaların farklı şubelerine ürün ve mal göndermeleri sırasında ambar kargo hizmeti önemli avantajlar sunuyor. Firmaların ürünlerini farklı adreslere taşımak için yüksek maliyetle karşılaşmaları verdiğimiz bu hizmetle önleniyor.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Firmaların ürünlerini farklı bir şehre gönderme ihtiyacı oluştuğunda Şahinbey ambar kargo kaliteli hizmetiyle karşılanmaktadır. Ürünleriniz adresinizden alınmakta ve gideceği adrese de kendi özmal araçlarımız tarafından ulaştırılmaktadır. İstanbul/Gebze’de ve Şahinbey’de bulunan depolarımızda tüm müşterilerimizin gönderileri toplanmaktadır. Aynı yöne giden eşyalar firmamızın araçlarına yüklenerek maliyetin minimuma inmesi sağlanıyor. Firmamızın verdiği hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır.

  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel taşımacılık
  • Parça yük taşımacılığı
  • Ambar kargo
  • Depolama

Ambar Kargo Hizmeti Yararları

Ürün ve eşyaların farklı bir adrese taşınması sırasında oluşan nakliye ihtiyacının minimum maliyetle karşılanması firmalar tarafından amaçlanmaktadır. Bu amacın ortaya çıkması için ambar kargo hizmeti verilmektedir. Gönderimi yapılacak olan eşyaların miktarının az ya da çok olması fark etmeden firmamız adresinizden alarak gideceği adrese teslim etmektedir. Geniş depolarımız ile aynı zamanda ürünlerinizin depolanması ihtiyacını da karşılıyoruz.

  • Bir aracı doldurmayacak miktarda ürünlerin minimum maliyetle taşınmasını sağlamaktadır
  • Sigortalı taşımacılık yapılarak ürünlerin güvenle taşınması mümkün olmaktadır
  • Üretim sonrasında farklı bir adrese ilerleyen tarihlerde teslim edilecek ürünler için depo ihtiyacını ortadan kaldırıyor

Sigortalı ve Emniyetli Taşımacılık

Şahinbey nakliyat ambarı firmamız tercih edildiğinde ürünlerinizi adresinizden teslim aldığımız andan itibaren sigorta kapsamındadır. Firmamızın nakliyesini üstlendiği tüm ürünleri gerçek değerinden sigortalamaktayız. Nakliye ve lojistik alanında özmal araçlarımızı kullanıyoruz. Bu şekilde bakımlı ve kendi personelimiz tarafından sürülen araçların güvenle yeni adrese ulaşmalarını sağlamaktayız. Ambar kargo hizmetinde adresinizden teslim alınan ürünleri kendi depomuza getiriyoruz. Tüm ürünler burada toplanmaktadırlar. Ürünlerin daha uygun maliyetle taşınması için aynı yöne gidecek ürünler parça yük taşımacılığı ile tek bir araca yüklenmektedir.

Ürünlerinizin Nakliyesinde Hızlı Çözümler Sunuyoruz

İstanbul Tuzla’da bulunan depolarımıza getirdiğimiz ürünleri gidecekleri yöne göre tasnif ediyoruz. Geniş müşteri portföyümüz ile sadece birkaç gün içinde Türkiye’nin en uzak noktasına ulaştırıyoruz. Büyük, orta ve küçük ölçekli bütün firmalar için uygun çözümler üretiyoruz. Firmamız müşterilerinin zaman kaybı yaşamalarının önüne geçiyor ve ürünlerinin nakliyesini uygun fiyatla kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Güvenilir olmayı önemsiyor komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi depolama hizmetinde de üst düzey müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.