Oğuzeli Ambar

Oğuzeli Ambar

Nakliye hizmetine ihtiyaç sürekli olarak artmaktadır. Bu ihtiyacın profesyonel olarak karşılanması adına da nakliye şirketleri hizmet vermektedirler. Artan ihtiyaca daha uygun fiyatlı çözümler bulunmasını da firmamız sağlamaktadır. Oğuzeli ambar olarak firmaların tüm ürün ve mallarını ambarlarımızda depoluyor ve istediğiniz adrese taşıyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz adrese kısa sürede ulaştırıyoruz.

İstanbul Oğuzeli Arası Ambar

Ambar nakliye hizmetinde firmalar için hazırlanan özel çözümler arasında yer almaktadır. Ürünlerinizi adresinizden alıyor ve yeni adresine kendi özmal araçlarımız ile ulaştırıyoruz. Gönderimi yapılacak ürünün miktarı fark etmeden bu ürünleri depolama ve nakliyesi için araç sahibi olma ihtiyacını ortadan kaldırıyoruz. Çok büyük bir ülke olan Türkiye içinde ürünlerinizi bütün noktalara ulaştırmaktayız.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Firmaların ürünlerinin farklı bir adrese gönderilmesi sırasında firmamızın verdiği lojistik destek ile zaman kaybı yaşamalarının önüne geçmekteyiz. Büyük, küçük ve orta ölçekli firmaların nakliyesi yapılacak ürünlerini İstanbul/Tuzla da bulunan depolarımızda toplamaktayız. Oğuzeli ambar kargo getirilen ürünler aynı yöne gidecek eşyalar ile bir araca yüklenerek maliyet minimuma düşürülmektedir. Gönderimi yapılacak ürün ve malların miktarına bağlı olarak alabileceğiniz hizmetler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel taşımacılık
  • Parça yük taşımacılığı
  • Depolama
  • Ambar kargo

Ambar Kargo Hizmeti Yararları

Firmaların özellikle miktarı az ürünlerini ve mallarını farklı bir adrese göndermeleri sırasında kargo firmalarının ortaya çıkarttığı yüksek maliyetlerle karşılaşmaktadırlar. Oğuzeli nakliyat ambarı hizmeti ile kargo şirketlerinin ortaya çıkarttığı yüksek maliyetten korunmak mümkün olmaktadır. Firmamızın verdiği ambar kargo hizmeti ile ürünleriniz çok daha uygun maliyetle ve kısa sürede taşınabilmektedir.

Ürünlerin ve malların depolanması gerektiğinde İstanbul/Tuzla’da bulunan depolarımızdan yararlanmaları mümkün oluyor. Belirtilen sürenin sonunda da ürünü istenen adrese araçlarımız ile taşıyoruz. Firmamızı tercih ettiğinizde ürünlerinizi adresinizden alıyor ve istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Ürünleri adresinizden küçük ölçekli nakliye araçlarımız ile alıyor önce ambara getiriyoruz. Ardından aynı yönde gideceği diğer ürünler ile büyük araca yükleyerek gönderimi tamamlamaktayız.

Sigortalı ve Emniyetli Taşımacılık

Nakliyat hizmetini firmamız yeni model özmal araçları ile vermektedir. Ürünleriniz teslim alındığı andan itibaren de sigortalanmaktadır. Bu şekilde istenmeyen kazalar olması halinde ortaya çıkabilecek hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerinizin güvenli şekilde taşınmasını yeni model araçlarımızı deneyimli sürücülerimizin kullanması ile sağlamaktayız. Teslim aldığımız gönderilerinizi dikkatle taşıyor ve Oğuzeli ambar firmaları hizmetinde teknolojinin getirdiği yeniliklerden yararlanmaktayız.

Ürünlerinizin Nakliyesinde Hızlı Çözümler Sunuyoruz

Firmamız profesyonel olarak verdiği hizmetle müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Ürünlerinizin mümkün olan en kısa sürede taşınması ile zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmekteyiz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından alınan ürünler Tuzla depomuzda toplanmakta ve buradan büyük araçlara yüklenerek nihai adresine ulaştırılmaktadır. Göndereceğiniz ürünlerin miktarına uygun olarak lojistik çözümlerimiz ile nakliye sorunları yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Hızlı ve uygun fiyatlı ambar kargo hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.