Maden Ambar

Maden Ambar

Maden ambar hizmetleri, İstanbul ve Elazığ güzergahlarında taşınması istenilen yük bulunduğu adresten alınarak kendi depolarında sevkiyat hazırlığı yapılır. Ana depolarda yükleme ve boşaltma işlemleri yapılarak aynı güzergaha gidecek ürünler biriktirilir. Taşınacak yükler depolarda tasniflenerek hesaplama işlemleri yapılır. Özel gönderiler koruma ambalajı yapılarak depolarda gönderim zamanına kadar muhafaza edilir. Sevk zamanı teknolojik donanımlı kendi araç filolarına yüklenerek varış noktasına ulaştırılır. Maden Şehirlerarası Ambar firması ürünlerin sevk edilebilmesi için profesyonel olarak hizmet veriyor.

İstanbul Maden Arası Ambar

Maden ambar İstanbul Tuzla ve Elazığ Maden güzergahlarında en ekonomik taşıma çözümlerini sunuyor. Güvenli, hızlı, sigortalı ve ekonomik taşımacılık hizmeti sağlıyor. Firmalara sunduğu avantajlı hizmetleri arasında farklı taşıma çözümleri bulunuyor.

  • Parsiyel Taşımacılık Hizmeti
  • Komple Taşımacılık Hizmeti
  • Parça Yük Hizmeti
  • Ambar Kargo Hizmeti
  • Depolama Hizmetleri

Büyük veya küçük ölçekli her firmaya yönelik farklı tonajlı yük taşımacılığı alanlarında alternatif taşıma yöntemleri sunuluyor. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından istenilen adresten yük alınarak ana depolara sevk ediliyor. Depolama alanlarında yük boşaltım, tasnif ve hesaplamaları yapılarak gönderi cinsine göre özel ambalajlama yapılarak sevk edilecek araçlara yükleniyor. Her gönderi sigortalanarak güvence altına alınıyor. Kurumsal olarak çalışan firma tüm aşamalarda özenle ve titizlikle hareket ediyor.

Ambarın Avantajları

Maden ambar kargo karayolu taşıması sırasında meydana gelebilecek kaza, eşya kaybı gibi sebeplerle oluşan tüm zararların tazmininden sorumlu olarak taşıma işlemlerini gerçekleştiriyor. Yük nakliyesinde ambar hizmetleri, bir aracın tamamını dolduracak kadar mala sahip olmayan işletmeler için en ideal seçeneklerden birini oluşturuyor. Normal bir yükle aracı doldurmak için çok fazla mal yüklemek, malın tam fiyatından daha yüksek bir fiyata neden olabiliyor. Bu durumda ambar hizmetleri, şirketlerin araçlarını doldurma ihtiyacını ortadan kaldırır ve yalnızca sevkiyata hazır malları taşımak için ödeme yapmalarını sağlar.

Payam Ambar Nasıl Hizmet Verir

Depolama durumunda, Maden Taşımacılık sadece malların taşınmasından değil, aynı zamanda depolanmasından da sorumludur. Firmalar, malları doğrudan kendi deposunda depolamak yerine, Maden Firmasıyla ile sözleşme yaparak, malların burada depolanmasını sağlayabilir. İhtiyaç duyulan anda ürünlerin sevkiyat süreci de doğrudan bu depolar aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu nedenle firmalar depolama hizmeti alarak ürünlerin transferini de gerçekleştirebilir.

Konsolide taşımacılıkta, farklı firmalardan gelen mallar, nakliye şirketi tarafından toplanarak ve tek bir araçta depolanıyor. Ardından aynı güzergâh üzerindeki ürünler birleştirilerek her firma için en avantajlı fiyattan nakliyesi yapılıyor.

Ambar Güvencesi

Maden nakliyat ambarı şehirlerarası ambar taşımacılık firması tercih edildiği takdirde sevk edilecek yük ve malzeme adresten alındığı süreçten itibaren sigortalanarak güvence altına alınıyor. Taşınması taahhüt edilen tüm ürünler gerçek değerinde sigortalanıyor. Taşıma alanında firma kendi araçlarını kullanıyor. Teknolojik donanımlı araçlarda yüklerin yol boyunca kontrolü sağlanıyor. Yükler istenilen il ve ilçedeki adrese teslim ediliyor. Depolama hizmeti alındığında varış noktasındaki depolarda muhafaza ediliyor.