Sivrice Ambar

Sivrice Ambar

Sivrice ambar, nakliye ve taşımacılık sektöründe kurumsal olarak hizmet veriyor. Taşımacılık alanında profesyonel ve güvenli olarak taşıma işlerini gerçekleştiriyor. Sözleşme mukabilinde sigortalı olarak taşıma işlemleri güvence altına alınıyor. Ambar kargo, parsiyel taşımacılık alanlarında ekonomik hizmet sağlıyor. Alanlarında uzman ekiplerle hızlı, yerinde, güvenli ve sorunsuz hizmet sunuluyor. Depolama, taşıma ve ulaştırma konularında sektörde lider olan firma, nakliye konusunda üst düzey hizmet sağlıyor. Teknolojik donanımlı araçlarla sevk edilecek ürünler konforlu, hasarsız ve zamanında varış noktasına ulaşıyor.

Çalışma Prensibimiz

Sivrice ambar, kendi geniş ve teknolojik araç filosuyla en hızlı, en güvenilir, en ekonomik taşımacılık ve nakliye alanlarında hizmet sağlıyor. Endüstriyel, potansiyel ve sanayi gibi tüm ürünler İstanbul Tuzla, Gebze ve Elazığ Sivrice depolarından ilgili yöne sevk ediliyor. Taşınacak yük, talep edilen adresten alınarak depolara getiriliyor. Aynı güzergahta olana sevkiyatlar için araç yüklenerek varış noktasına gönderiliyor. Düşük hacimli gönderiler için en ekonomik çözüm sunuluyor. Üretimi ve sevkiyatı az olan ve firmalar için parsiyel gönderilerin maliyetleri de düşük bütçelerden oluşuyor.

Ambar Hizmetleri

İstanbul Gebze ve Tuzla depoları ve Elazığ Sivrice depoları arasında yük taşımacılığı alanlarında aşağıdaki taşımacılık ve depolama hizmetleri yapılıyor.

  • Depolar arasında parsiyel taşımacılık hizmetleri
  • Depolar arasında komple taşımacılık hizmetleri
  • Depolar arasında parça ve lokal taşımacılık hizmetleri
  • Depolar arasında ambar taşımacılık hizmetleri
  • İstanbul Tuzla, Gebze ve Elazığ Sivrice’de depolama hizmetleri

Nakliyat Ambarı Hizmetlerinin Faydaları

Bir aracın tamamını dolduracak kadar eşyası olmayan firmalar için depo taşımacılığı en ideal seçeneklerden birini oluşturuyor. Normal taşımada tüm aracı dolduramayacak kadar büyük yüklerin taşınması, malların toplam maliyetinden daha yüksek fiyatlara neden olabiliyor. Bu tip taşıma işlemlerinde Sivrice nakliyat ambarı hizmetleri, firmaların aracın tamamını doldurma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve taşınan mal için sadece nakliye ücretinin ödenmesini sağlıyor.

Palet veya koli göndermek için kargo firmaları ile iş birliği yapmak mali açıdan dezavantajlara neden olabiliyor. Müşterilere kargo ile gönderilen tüm ürünlere sabit fiyat uygulanması, palet veya büyük paketlerde gönderilen ürünler için yüksek fiyatlara neden oluyor. Ancak bu aşamada ambar taşımacılığı firmaların küçük ürünlerini bir araya toplayarak aynı rotada teslim edilen bir ürün grubu oluşturuyor. Bunun sonucunda firmaların parça başı ödemek zorunda olduğu fiyatlar da düşüyor.

Ambar Taşıma Fiyatları

Ambar taşımacılık hizmetleri bedelleri, taşınacak yük miktarına göre belirleniyor. Standart gönderi ücreti olmadığı için gönderilecek ürün miktarına göre fiyatlandırma yapılıyor. Ambar taşımacılık hizmetleri normal kargo gönderi maliyetlerinden daha avantajlı bütçelere mal oluyor. Sivrice ambar kargo şehirlerarası ambar firması, kendi araç filosuyla sigortalı, güvenli, emniyetli ve teknolojik altyapı desteğiyle sorunsuz olarak hizmet veriyor. Ambar fiyatları belirlenirken en ekonomik çözümler sunuluyor. İstanbul Ambar kargo ve Elazığ Ambar kargo firmaları arasında lider konumda olan Sivrice Şehirlerarası Ambar Hizmetleri alanında profesyonel taşımacılık yapıyor.