Afşin Ambar

Afşin Ambar

Bir yerden başka bir yere güvenli taşımacılık ihtiyacı, gelişen dünyanın olmazsa olmazları arasında yer almaktır. Özellikle de son yıllarda her gün gelişim gösteren teknoloji ihtiyacı, Afşin ambar hizmeti sektöründe de etkilerini göstermektedir. Üretim yapan büyük fabrikalar ise ürün nakliye ihtiyaçlarını ambarlar üzerinden gerçekleştirir. Bu nakliye ambarlarında, ürünlerin paketlenmesi, depolanması ve taşınmaya hazır bir hale gelmesi gerçekleştirilir. İşinin ehli olan Afşin nakliye, firmanızın tüm nakliye ihtiyaçlarını bu özelliklerle birlikte güvenle karşılamaktadır.

İstanbul Afşin Arası Ambar Hizmeti

İstanbul Afşin ambar firmaları bünyesinde, tüm ürünleriniz istediğiniz şekilde paketlenir, depolanır ve istediğiniz zaman istediğiniz yere nakliye edilir. Ambar kargo hizmeti sayesinde ürünlerinizi düşük fiyat garantisi ile dağıtımını sağlayabilir ve Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla ürün tanıtım ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Geniş araç filosu bulunan ambar hizmetinde tüm ürünler, istediğiniz zaman zarfı içerisinde güvenle taşınır ve sizi ayrıyeten kargo hizmet bedeli ödeme zahmetinden kurtarır.

Ambar hizmeti sayesinde; sadece mallarınızın taşıması değil depolanması da ambar güvencesinde olur. Bu şekilde kara yolu taşımacılığında meydana gelecek herhangi bir hasar kaydında tüm maddi kayıplarınızı ambar hizmetinden temin edebilir ve şirketiniz adına bir güven politikası oluşturabilirsiniz.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Çeşitli sektörlerde üretim yapan firmalar, ürünlerinin nakliye ihtiyaçlarını ambar kargolar sayesinde kolaylıkla ve daha az maliyetle gerçekleştirir. Afşin ambar kargo firması da Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sektöründe öncü olan firmalardan birisi olmaya devam ediyor. Ürettikten sonra paketleme ve dağıtım işlemine girecek olan tüm ürünleriniz, Afşin Ambar garantisi şehirlerarasında güvenle taşınıyor. Bünyenizde olan tüm ürünler adresinizden istediğiniz zaman alınıyor ve teslim edileceği adrese yetki belgesi bulunan araçlar sayesinde teslim ediliyor. Aynı istikamete sevkiyatı bulunan ürünleriniz depolanıyor, daha sonra tek bir araç yardımı sayesinde nakliye işlemi gerçekleşiyor. Böylelikle firmanız da devamlı olarak taşıma maliyeti oluşmuyor. Afşin Ambar nakliye firmamızda aşağıda belirtilen hizmetler verilmektedir;

  • Ürün depolama,
  • Ambar kargo,
  • Parsiyel ve yük taşımacılığı,
  • Komple taşımacılık

Ambar Kargo Hizmet Faydaları

Nakliye firmalarının genel amacı, ürünlerin yüksek güven ve düşük maliyetler üzerinden şehirlerarası taşımacılığını gerçekleştirmektir. Bu amaçla birlikte taşınacak olan ürünlerin az ya da çok olması önem teşkil etmez. Ambar kargolar sayesinde, tüm ürünleriniz güvenle ambarlarda bekletilir ve nakliye zamanı gelince toplu bir şekilde taşınır. Ambar kargo hizmetlerinin diğer faydaları ise şunlardır;

  • Tüm ürünleriniz nakliye işlem ücreti, çok düşük fiyat garantisi ile gerçekleşir,
  • Ürünlerinizin tümü sigorta kapsamına dâhil olur,
  • Paketleme aşamasına gelen tüm ürünler farklı bir yerde depolanır bu da size mekândan tasarruf etme imkânı sağlar.

Güvenli Taşımacılık

Afşin nakliyat ambarı hizmeti sayesinde nakliye ihtiyacı olan tüm ürünleriniz sigorta kapsamında yer almaktadır. Aynı zamanda nakliyesi gerçekleşen tüm ürünler, son model tescilli araçlarla ve işinin ehli şoförler sayesinde gerçekleşir. Aynı istikamet üzerinde dağıtımı yapılacak tüm ürünler depolarda güvenle bekletildiği için, firmaların lojistik maliyetleri de en aza indirgenir.