Dulkadiroğlu Ambar

Dulkadiroğlu Ambar

Geçmişten bu yana en önemli hizmetlerin başında taşımacılık ve Dulkadiroğlu ambar gelmektedir. Hızla gelişen teknoloji ile küreselleşen dünyada artık daha pratik, kolay ve güvenli nakliye transferleri yapılmaktadır. Firmaların ve şirketlerin ürünlerinin en kısa sürede sigortalı ve güvenli bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya götürülmesi Dulkadiroğlu nakliye tarafından sağlanmaktadır. Ambar kargo taşımacılığı konusunda öncü şirketlerin başında gelen firma müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

Dulkadiroğlu Ambar Hizmeti

Bir şirketin veya firmanın hiç şüphesiz en önemli muhasebe kalem giderlerinden biri nakliye ve kargo masraflarıdır. Bu büyük giderin en uygun ve güvenli yol olan ambar hizmeti sayesinde çözülmesi en garanti yöntemdir. Küçük, orta ve büyük ölçekli firma fark etmeksizin her şirkete göre avantajlı ambar hizmeti sunulmaktadır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasından ambar hizmeti veren şirketin kendi araçları ile alınan ürünler bir merkezde toplanıyor. Daha sonra müşterinin istediği adrese bu merkezden sistemli, konforlu ve garantili bir şekilde taşınıyor.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Temel olarak bir ürünün belli bir noktadan alınıp müşterinin istediği noktaya bir firma aracılığıyla taşınmasına kargo hizmeti denilmektedir. Ambar kargo hizmeti ise genel olarak firmalarının ürünlerinin çeşitli adreslerden alınarak belli bir merkeze toplanması ve daha sonra koordineli bir biçimde başka noktalara aktarılmasına dayanan hizmettir. Dulkadiroğlu ambar kargo hizmeti almak isteyenlere için tercih edilen ilk duraklardan biri konumundadır.

Firma çok farklı lokasyonlardan kendi özmal araçları ile aldıkları kargoları İstanbul Tuzla’da bulunan büyük ambarda toplamaktadır. Daha sonra müşterilerin verdiği adreslere göre dağıtım yapan firma minimum maliyet için aynı yöne gidecek ürünleri aynı araçlara yükleyerek masrafları düşürmektedir. Bu durum hem müşteri açısından ekonomik olduğu gibi hem de zaman açısından firma hız kazanmaktadır. Firmanın verdiği bazı hizmetler aşağıda sayılmıştır.

  • Komple taşımacılık
  • Ambar kargo
  • Parsiyel taşımacılık
  • Depolama hizmeti
  • Parça yük taşımacılığı

Ambar Kargo Hizmeti Yararları

Her firma genelde en büyük maliyetleri kapsayan kargo hizmetini en minimuma indirerek karını artırmak ister. Bu aşamada elbette ambar kargo hizmeti devreye girer. Ayrıca çoğu firma ürünleri için depo hizmeti ya da parça yük taşımacılığı almak istemektedir. Bütün bunlarla birlikte ambar kargo hizmeti yararlarını özetleyelim.

  • Büyük ve güvenli depolama hizmeti ile büyük firmaların stoklama sorununa yardım eder.
  • Her ürünü bulunduğu adresten alarak gidecek olan adrese teslim ederek zaman ve kaliteli hizmet verir.
  • Taşıma sonrası oluşabilecek her türlü ziyan karşında sigortalı hizmet vermektedir.

Sigortalı ve Emniyetli Taşımacılık

Taşımacılıkta en önemli konulardan biri ürünün zamanında, güvenli ve sağlam bir şekilde istenilen adrese ulaşmasıdır. Bu noktada Dulkadiroğlu nakliyat ambarı aldığı ve topladığı ürünlerin tamamına ürünün gerçek değeri ile sigorta yapmaktadır. Herhangi olumsuz bir duruma karşı yapılan bu sistem hem güven hem de emniyet için çok önemlidir.

Ürünlerin Nakliyesinde Hızlı Çözümler

Çeşitli adreslerden alınan ürünler İstanbul tuzlada bulunan büyük depoda toplanıyor. Daha sonra dağıtılacak bölgelere göre sınıflandırılıyor. Bu işlemden sonra hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Dulkadiroğlu ambar firmaları kargo hizmeti devam ediyor. Orta ve küçük ölçekli firmalara özel avantajlı çözümler sunulmaktadır.