Göksun Ambar

Göksun Ambar

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en iyi ambar nakliye firmalarından birisi olan Göksun ambar üretilen tüm ürünleri güvenle ve istediğiniz yere taşımak için faaliyet gösteriyor. Bu ambar şirketinde şehirlerarası nakliye olacak tüm ürünler, istediğiniz gibi paketleniyor ve daha sonrasında dağıtım için ambarlarda güvenle bekletiliyor. Bekletilen tüm ürünleriniz, dilediğiniz zaman aralıklarında alıcıya teslim ediliyor. Nakliyesini gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerin ağırlığı ya da küçük büyük fark etmeksizin, bize teslim edilen tüm ürünleriniz sigorta kapsamında ambarlarımızda paketleniyor ve taşımaya hazır bile halde depolarımızda bekletiliyor. Böylelikle üretim yaptığınız yerde kolaylıkla ve düşük maliyetlerle kendi alanınızdan da tasarruf etmek etmiş olacaksınız.

İstanbul Göksun Arası Ambar Hizmeti

Firmamız üzerinden satın alacağınız depo ambar hizmeti sayesinde, ürünlerinizin nakliye ambarlarında bekletilmesi ve istediğiniz yere sevkiyatının gerçekleşmesi tamamen güvenli bir şekilde gerçekleşecektir. Üretim yaptığınız yerin küçük ya da büyük çaplı bir işletme olması fark etmeksizin aynı yere gidecek tüm ürünleriniz depolarımızda bekletilir ve aynı taşıma aracına konur. Böylelikle de daha fazla nakliye ücreti vermez ve firmanız üzerinden tasarruf edebilirsiniz. Buna ek olarak, aynı yere gidecek olan tüm ürünler belirlenmiş olan şehre gönderildikten sonra dağıtımı o şehir üzerinden gerçekleşeceği için aynı yöne sevk edilecek ürünlere birden fazla nakliye masrafı yapmamış olursunuz.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Verilir?

Farklı alanlarda hizmet veren tüm firmaların ürünlerini, Türkiye’nin her yerine güvenle taşıyan Göksun ambar kargo, ürettiğiniz tüm ürünleri belirttiğiniz adres üzerinden alır. Teslim alınan ürünler ise uygun şartlar altında paketlenir tescilli araçlar ile nakliyesi gerçekleşir. Nakliye sürecine giren tüm ürünler ise en kısa zaman içerisinde alıcılarınıza ulaşır. Geniş hizmet ağı sayesinde ürünleriniz tüm nakliye süreci, İstanbul / Gebze üzerinden güvenle gerçekleşir. Ambar depomuzda bulunan hizmetler ise şu şekildedir;

  • Parça ya da komple yük taşımacılığı,
  • Ürün depolama,
  • Ambar kargo,
  • Parsiyel taşımacılık

Ambar Kargo Faydaları

Son yıllarda oldukça artan üretim ağı, nakliye hizmetlerinin de verdiği hizmet kalitesini arttırmaktadır. Göksun nakliyat ambarı deposu, nakliye hizmetlerinizi oldukça düşük maliyetler ile gerçekleştirir. Aynı istikamet üzerinden nakliyesi gerçekleşecek olan ürünler tek bir araç ile taşınıyor ve size daha hızlı ve çabuk çalışma imkânı sunacak. Bu sayede tüm mal ve hizmetleriniz direkt olarak alıcıya ulaşacaktır. Ambar kargo kullanarak aşağıda var olan ilkelerden de fayda sağlayabileceksiniz.

  • Küçük ürünleriniz de en düşük maliyetler üzerinden belirlenen bölgeye taşınır,
  • Tüm ürünleriniz ambar depo firmamız tarafından sigorta altına alınır,
  • Üretim aşamasından sonra farklı bir yere taşınacak olan ürünler, paketli bir halde depolarımızda bekletilir bu da size alandan tasarruf sağlar.

Güvenli Nakliye İmkânı

İstanbul Göksun ambar firmaları deposu sayesinde taşınacak tüm ürünlerin sigortası şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Karayolları ile yapılan tüm nakliyelerde oluşabilecek her türlü hasar kaydı şirketimiz tarafından karşılanır. Tescilli araç ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde, istediğiniz nakliyeyi istediğiniz zaman zarfında alıcılarınızla buluşturmaktayız.