Gaziantep Taşımacılık

Küçük ya da büyük çaplı taşımacılık konusunda İstanbul ve Gebze'den Gaziantep taşımacılık hizmeti veren Payam Lojistik firmamızı tercih edebilirsiniz. Gaziantep ilimize ulaştırılması gereken bütün yükler ve malzemeler için firmamıza güvenebilir, kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep’ten farklı yerlere iletilmesi gereken yükler konusunda da sizlere yardımcı olacağız. Gaziantep’te bulunan tedarik ofisimiz her türlü taşımacılık sorunlarınızda yanınızda olacaktır. 6000 metrekare açık ve 2000 metrekare kapalı transfer depolarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Yenilikçi çözümlerle ihtiyaca yönelik taşımacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Sigortalı Hizmetlerimizle Yanınızdayız

Firmamız bütün lojistik hizmetlerinde sigortalı taşımacılığı sizlere sunmaktadır. HDİ sigorta kapsamında bulunan ürünlere gelebilecek herhangi bir zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır. Yurt içinde herhangi bir yere iletilecek olan ürünlerinizi öncelikle kaliteli bir şekilde paketlemekteyiz. Böylelikle onlara zarar gelmesini engellemekteyiz. Farklı büyükte olan araçlarımız her türlü yükün taşınması için uygundur. Ambar hizmeti alınacaksa toplama yapan araçlarımız yüklerinizi bulunduğunuz yerden alır, paketler ve depolarımıza götürür. Depolarda beklenen eşyalar ya da yükler büyük kamyonlarla adreslere iletilir.

Bazen ambar hizmetine ihtiyaç duyulmayabilir. Tüm yüklerin kamyonla adrese iletilmesi gerekebilir. Bu durumda şahsınıza ya da firmanıza ait olan ürünlerin kamyona yüklenmesi ve istenilen adrese ulaştırılması gerekir. Sigortalı taşımacılıkla sizlere güvenli bir lojistik hizmeti sunulacaktır. Payam Lojistik olarak sigortalı taşımacılık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Hızlı ve Güvenli Taşımacılık

Lojistik alanında en iyi taşımacılık hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Hizmet bölgelerimiz oldukça fazladır. İstediğiniz il ve ilçelere hızlı ve güvenli bir ulaşım tarafımızca yapılır. Depolama konusunda da sizlere çözüm önerileri sunmaktayız. Gaziantep taşımacılık İstanbul-Tuzla lokasyonumuzda, lojistik depolama, konteyner iç yük boşaltma, lojistik paketleme, sandıklama hizmetleri de sizlere sunulur. Kaliteli bir taşımacılık yapan firmamızın verdiği hizmetler şunlardır:

  • Ambar kargo hizmeti
  • Sigortalı nakliye taşımacılığı
  • Parsiyel yük taşımacılığı
  • Acil nakliye hizmeti

Ambar Kargo Hizmeti

Ambar kargo hizmetiyle adresten alınan yükler depolarımıza götürülmektedir. Gidilecek adreslere göre sınıflandırılmakta ve kamyona yüklenerek yola çıkmaktadır. Birkaç kişinin ürünleri yol güzergahına göre dağıtılmaktadır. Bir kamyonu doldurmayacak yüke sahipseniz kargo ambar avantajından faydalanmalısınız. Böylelikle uygun fiyatlarla lojistik hizmeti almış olursunuz. Bu durum nakliye giderlerinizin azalmasını sağlayacaktır.

Parsiyel Yük Taşımacılığı

Az sayıda olan ürünlerinizin ya da malzemelerinizin farklı adreslere iletilmesi gerekiyorsa bu konudaki çözüm önerilerini firmamız sizlere sunmaktadır. Kargo firmaları ile bu malzemeleri göndermek maddi olarak sizi zorlayabilir. Onun yerine parsiyel taşımacılık hizmetimizden faydalanarak az miktardaki ürünlerin istenilen adrese gününde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Acil Nakliye Hizmeti

Gaziantep taşımacılık Gebze bölgeden her gün parça yüklerinizi toplayarak günlük hızlı çıkış sağlıyoruz. Özellikle sanayi hammadde türünde olan ürünlerin süratle yerine ulaştırılması gerekir. Bu durumda Payam Lojistik olarak sizlere çözüm önerileri sunmaktayız. Yılların tecrübesine sahip olan firmamız hızlı bir şekilde acil nakliye hizmetini de size sunacaktır.