Gebze Lojistik

Gebze lojistik firmaları arayışında olanlar bizimle iletişime geçerek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilir. Payam Lojistik olarak farklı nakliyat türlerinde sizlerin yanındayız. Türkiye’nin en uzak noktalarına bile kısa zamanda taşımacılık yapmaktayız. Az olan ürünlerinizi için parsiyel taşımacılık çok olan ürünleriniz için de komple taşımacılık hizmetini bizden alabilirsiniz. Öncelikle size vaat edilen sürede teslim yapmaktayız. Güvenli taşımacılığın adresi olarak bilinmekteyiz.

Hızlı ve Güvenli Taşımacılık

Farklı büyüklükte olan araçlarımız sizlerin hafif ya da ağır yüklerinizin taşınması için uygundur. Yapmış olduğunuz iş dalına göre Gebze nakliyat ürettiklerinizi hızlı bir şekilde göndermek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bazı kişiler büyük ebatlarda olan ürünleri göndermek isterken bazıları ise sıvı ürün nakliyesi için bizi tercih etmektedir. Hassasiyetle taşınması gereken malzemeler için de deneyimli kadromuzla sizlere hizmet sunmaktayız.

Payam Lojistik olarak Kocaeli Gebze ilçemizde irtibat ofisimiz de bulunmaktadır. İstanbul ilimizin Tuzla semtinde 3000 metrekare açık ve 500 metrekare kapalı alanlarımız bulunur. Depolama ve dağıtım işlemlerimizi burada yapmaktayız. Hızlı taşımacılık için geniş bir araç filosuyla hizmet vermekteyiz. Ürünleriniz kapınızdan alınarak istenilen adrese iletilmektedir. Güvenli taşımacılık için de sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz sizlere sunulmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Hizmetlerimiz

Lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde sigortalı taşımacılık oldukça önemli bir yere sahiptir. Ürünleriniz adresinizden alınınca gerekiyorsa depolarımızda bekletilir. Tercih edilen günde de yola çıkmaktadır. Tam vaktinde istenilen adrese teslim edilir. Bu işlemler için sigortalı hizmet veriyor olmamız oldukça önemlidir. Yüklerinizin ederi kadar sigorta kapsamı size sunulmaktadır. Böylece yolda ortaya çıkabilecek olan kaza, yangın ya da hırsızlık durumlarına karşı ürünleriniz sigortalanmaktadır.

Gebze Nakliyat Hizmetleri

Gebze lojistik olarak birçok taşımacılık türünde sizlere yardımcı olmaktayız. İhtiyacınız olan hizmet türüne göre bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır:

  • Az yükler için parsiyel taşımacılık
  • Yurt içi taşımacılık hizmetleri
  • Yurt içi dağıtım
  • Sigortalı taşımacılık hizmeti
  • Ambar kargo hizmetleri
  • Gümrük taşımacılığı
  • Paletli taşımacılık
  • Zincir market dağıtımı
  • Depolama hizmeti

Payam Lojistik firmamız lojistik konusunda çözüm önerileri ile size yaklaşım göstermektedir. Gerek depolama gerekse lojistik paketleme konularında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Gebze Lojistik ve Ambar Kargo Hizmeti

Firmamız ülkemizin her il ve ilçesine ambar kargo hizmeti vermektedir. Öncelikle yola çıkacak olan ürünler düzgün bir şekilde paketlenir. Güvenli ve geniş olan depolarımızda muhafaza edilir. Kargo ambar birçok bakımdan karlı olan lojistik hizmetini size sunmaktadır. Aynı yol istikametine gidecek olan ürünlerin toplanması, kamyona yerleştirilmesi ve sırasıyla adreslere teslim edilmesi ambar hizmeti olarak bilinmektedir.

Firmamız bu hizmeti sizlere en iyi bir şekilde ve uygun fiyatlarla sunacaktır. İstediğiniz gün ve tercih edilen adrese ürünleriniz iletilmesi için gönül rahatlığı ile Payam Lojistik tercihinde bulunabilirsiniz. Gebze lojistik hizmeti faydalanmak isteyenler bizi arayabilir. Profesyonel bir şekilde sunmuş olduğumuz lojistik hizmetlerimizden faydalanabilir.