Gebze Ambar

Gebze Ambar

Yüklerinizin belirlediğiniz adreslerden alınıp yine sizin belirlediğiniz adreslere Gebze ambar olarak güvenle ve mümkün olan en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Tercih edilen firma olarak yük taşıma esnasında edindiğimiz ilkeler:

  • Yüzde yüz müşteri memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile müşterinin her ayrıntısını dikkatli ve olası her tür aksaklıklar göz önüne alınarak dinlemek, olası aksaklıklar anında hızlı çözümler ile iletişimi sağlamak.
  • Müşterinin yükünün bulunduğu araç bilgilerinin muhakkak suretle paylaşılması ve gerekli desteğin sağlanması.
  • Müşteri hizmetlerimizle iletişim içerisinde olarak yüklerinizle ilgili anlık bilgiler alabilmeniz hususunda sağlanacak destek.
  • İşimiz sağlam ve güvenilir taşımacılık bunun doğru gelişimi için ikili ilişkilerde oluşturulacak güven şirket politikasınca her şeyin üstünde tutulmaktadır.

Sorumluluğunun Farkındayız

Taşımak sorumluluk ister taşımak ilke ister. İlkeli taşımacılık Gebze nakliyat ambarı olarak sizlere vereceğimiz hizmetin kalitesini ortaya koymaktadır. Geniş araç filosu, izinli ve belgeli araçlar ile şehirlerarası nakliyat, parsiyel yük, gıda paketleri, özel eşya, proje, koli ve ihtiyacınız olacak her türlü taşıma işlemlerinizde Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna tüm noktalara nakliyelerimiz güvenle gerçekleştirilmektedir.

Her Zaman Yanınızdayız

Tüm yük araçlarımız eksiksiz olarak sigortalıdırlar. Ancak dilerseniz taşıyacağımız yüklerinizi de sigortalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Müşterileri memnuniyeti huzuru firmamız için çok değerlidir. Gerektiğinde ulaşabileceğiniz deneyimli müşteri hizmetleri temsilcimiz araç durumu hakkında bilgilendirme yapabilecek donanıma sahiptir. Mutlu müşteri Gebze ambar kargo için geri dönüş demektir. Müşterilerimizle bir kez değil tüm yollarda birlikte çalışabilme arzusu içerisinde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Neden Gebze Ambar?

Neden Payam Gebze diye soracak olursanız sizlere bir takım standartlarından bahsedelim:

  • Firmamıza teslim ettiğiniz eşyalarınız güvenli ortamlarda depolanmaktadır. Kesinlikle herhangi bir rutubet veya olası başka bir aksilikle karşı karşıya bırakılmamaktadırlar.
  • Ürünler fabrika veya deponuzdan alındıktan sonra verilen adrese güven içerisinde teslim edilmektedir.
  • Müşteri özel talep ve önerileriyle yakından ilgilenen deneyimli müşteri temsilcilerimizle müşteri istek ve talepleri gereken hassasiyetle uygulanmaktadır.
  • Tek müşteri değil sürekli müşteri anlayışı gereği mutlu müşteri daimi müşteridir kuralıyla hareket edilmektedir.

Yüklerinizi En Az Sizin Kadar Önemsiyoruz

Yükleriniz bizim için değerlidir. Onları en az sizin kadar Gebze ambar firmaları olarak bizler de değerli tutmaktayız. Taşıdığımız herhangi bir şey değil bir emanettir ve emanetiniz bizim için değerlidir.