Gaziantep Depolama Hizmeti

Payam lojistik, Gaziantep depolama hizmetini ticaretin tam merkezi olan Gaziantep organize sanayi bölgesinde sunmaktadır. Firmamız, 6000 M² açık sahası, 2000 M² kapalı alanı ile uzun süre bekleyecek yükler için depolama, kısa süreli yük için dağıtım merkezi ve daha kısa süreli transferler için aktarma merkezi pozisyonunda farklı çözümler üretmektedir. Gaziantep lojistik depolama merkezimizde günlük, haftalık, aylık depolama çözümlerimizle maliyetlerinizi düşürün. Açık alan, kapalı alan ve serbest depolama şeçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Depolama Nedir?

Gaziantep lojistik depolama hizmeti, farklı üretim noktalarından depoya gönderilen veya üretimden aldırılan yüklerin belirli bir süre muhafaza edilip, istenilen nokta veya noktalara sevk edilmek üzere bekletilmesi veya hazırlanması aşamasıdır. Depolama esas olarak kontrol, teslim alma, yerleştirme, sayım, toplama, kontrol ve sevk etme faaliyetlerini kapsar.

Depo Türleri Nelerdir?

Depolar haiz oldukları niteliklere bağlı olarak, mamul deposu, tekstil deposu, hammadde deposu, tehlikeli madde deposu, soğuk hava deposu ve antrepo gibi farklı türevlere ayrılabilmektedir. Doğrudan faaliyet alanına bağlı olarak bir deponun işleyiş şekli, nitelikleri, teknoloji ve ekipman tercihleri ile yönetim anlayış ve tatbikatları birbirinden farklı olmaktadır.