Gaziantep Kargo

İstanbul ve Gebze'den Gaziantep kargo hizmeti ile ürünlerinizi en hızlı şekilde adresinize ulaştırıyoruz. Merkezi Gaziantep’in Başpınar ilçesinde bulunan Payam Lojistik firması uzun yıllardır müşterilere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Ülkenin her bölgesine sunduğu hizmetler ile ön plana çıkan firmaya ulaştığınız anda firma adresinize araç göndererek kargonuzu taşıyabilirsiniz.

Araç filosu bünyesinde çeşitli büyüklükte araçlar bulunmaktadır. Gezici araçlar ile evinizden eşyalarınızı alarak Gaziantep’teki depolama alanına götürmektedir. Depolama alanına götürülen eşyalar ise nakliye araçlarına yüklenerek istediğiniz adrese sevk edilir.

Payam Lojistik Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Payam Lojistik firması 81 ile hizmet veren köklü bir firmadır. Güvenilir araçları ve tecrübeli personeli ile her zaman doğru ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Verilen hizmetler arasında;

 • Yurtiçi dağıtım hizmetleri
 • Sigortalı taşımacılık
 • Parsiyel taşımacılık
 • Gümrük taşımacılığı
 • Ambar kargo
 • Paletli taşımacılık
 • Zincir market dağıtımı
 • Acil Nakliye
 • Lojistik depolama
 • Lojistik paketleme
 • Sandıklama
 • Konteyner iç yükü boşaltma
 • Konteyner elleçleme

Uygun fiyatlara gerçekleştirilen hizmetler günlük olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sevkiyatı sağlayan araçlar son model olduğu için güvenilirdir. Kaliteli hizmetin bir numarası olan şirketimizi tercih ederek gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Adana, Antalya, Mardin, Diyarbakır, Adıyaman, Elazığ, Kahramanmaraş, vs. Gibi pek çok bölgede ambar hizmeti de sunmaktayız.

Kalitenin ve Güvenin Bir Numaralı Adresi

Gaziantep kargo şirketleri taşımacılık için Gaziantep ve çevresinde çok sık tercih edilen kargo şirketidir. Bize mail atarak ya da telefon ile iletişime geçerek bizden nakliyat için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Taşımacılıkta kullandığımız araçların hepsinin düzenli olarak bakımları yapılmakla beraber uzun yollarda arızasız bir şekilde hareket etmektedir. Bu sayede gönderdiğiniz eşyalar hasar görmemektedir.

Kurumsal bir firma olarak 2008 yılında İstanbul Tuzla’da kurulan Payam Lojistik şirketi uzman kadrosu ile sevkiyatınızı kusursuz bir şekilde şehirlerarası gerçekleştirmektedir. Katı ya da sıvı, ağır ya da hafif, hammadde gibi ürünler hasarsız ve sorunsuz bir şekilde taşıtmak için Payam Lojistik firmamızı tercih etmelisiniz.

Uydu Takip Sistemi ile Araçlar Anlık Olarak Takip Edilir

Payam Lojistik firması filosunda bulunan her aracın takip sistemi bulunmaktadır. Bu sayede Gaziantep bölgesinden çıkan kargo araçları kolay bir şekilde takip edilebilmekte ve aracın nerede olduğu anlık olarak belirlenebilmektedir. Ayrıca olası bir araç arızası durumunda bölgeye yeni araçlar çıkartılarak eşyaların yüklenmesi sağlanmakta ve mağdur olmamanız adına hızlı bir şekilde kargonuz taşınmaktadır.

Günlük Gaziantep İstanbul Seferi

İstanbul Gaziantep kargo ile yurtiçi kargo gönderimi oldukça basit bir hal almıştır. Günlük olarak düzenlenen Gaziantep İstanbul arası kargo taşımacılığı sizlere kargo gönderiminde büyük kolaylık sunmaktadır. Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma cep yakmayan fiyatlar ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Kargo sektörünün öncü firması olan Payam Lojistik müşteriye özel çözüm hizmeti sunar. Adresten toplama ve adrese dağıtım hizmeti ile dikkat çeken şirket profesyonel ekibi ile doğru ve güvenilir hizmet vermektedir.