Ceyhan Ambar

85

Ceyhan ambar sevkiyat, taşımacılık, ambar kargo ve depolama alanlarında İstanbul ve Adana Ceyhan ilçesinde hizmet veriyor. Kurumsal olarak hizmet veren Ceyhan şehirlerarası ambar kargo firması deneyimli ve eğitimli kadrosuyla profesyonel hizmet sunuyor. Yıllardır alanında güven ve emniyet sağlıyor. Müşteri memnuniyeti esasıyla çalışan firma sözleşme ile yapılacak işleri taahhüt ediyor. Sigortalı, emniyetli ve güveni olarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyor. İstanbul Tuzla, Gebze ve Adana Ceyhan ilçesinde bulunan deniş depolarında yükleme, boşaltma, tasnif, ambalaj, sevkiyat ve depolama hizmeti sağlıyor.

İstanbul Ceyhan Arası Ambar Hizmeti

Ceyhan nakliyat ambarı şehirlerarası taşımacılık hizmetleri her taşıma ihtiyacını karşılayacak geniş seçeneklerden oluşuyor. Düşük maliyetli taşımacılık ve sevkiyat işlemlerini kendi araç filolarıyla hızlı, özenli ve sistemli olarak gerçekleştiriyor. Her sevkiyat seçeneği firmaya maksimum fayda prensibiyle oluşturularak sunuluyor. Az veya çok mal sevklerinde en ideal yöntemi sağlıyor. Taşımacılık ve ambar hizmetleri:

  • Ambar kargo hizmetleri
  • Parsiyel taşımacılık hizmetleri
  • Parça veya lokal taşımacılık hizmetleri
  • Komple şehirlerarası taşımacılık hizmetleri
  • Depolama ve ileri tarihli teslim hizmetleri

Emniyetli Sevkiyat

Ceyhan ambar kargo sigortalı ve emniyetli sevkiyat gerçekleştiriyor. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakalarında sevk yapılması istenilen adrese gidilerek sözleşme ve sigorta işlemleri yapılıyor. Mallar sigorta kapsamına dahil edildikten sonra teslim alınarak kendi araç filolarına yükleniyor. Yükleme yapılan araçlar İstanbul Tuzla veya Gebze depolarına ulaştırılarak boşaltılıyor. Aynı güzergaha gidecek mallarla birlikte araçlara yükleniyor. Kayıp, hasar ve çalıntı durumlarına karşı güvence altına alınan mallar teslim edilinceye kadar sigorta süreci devam ediyor. Adana Ceyhan ilçesinde teslimat sağlanıyor. İster parça ve parsiyel taşımacılık ister komple taşımacılık olsun her taşıma işlemi sigortalı olarak yapılıyor.

Düşük Maliyetli Çözümler

Ceyhan şehirlerarası ambar kargo hizmetleri farklı seçeneklerle işletmelere en düşük maliyetli çözümleri sağlıyor. Parsiyel ve parça yük taşımacılığı düşük üretim yapan küçük, büyük veya orta ölçekli firmalar için daha cazip oluyor. Kargo firmaları paket, koli veya küçük ambalajlı ürünler için standart tarife uyguluyor. Ceyhan ambar kargo hizmetleri mal miktarına ve hacmine göre hesaplanarak işletmenin yararına oluşacak maliyetleri sağlıyor. Sevkiyat teslim aşamasına kadar kontrollü ve güvenli olarak gerçekleşiyor.

Uygun Bütçe ile Depolama Seçenekleri

Ceyhan şehirlerarası ambar kargo hizmetleri arasında uygun bütçeli depolama seçenekleri de bulunuyor. İstanbul Geze, Tuzla ve Adana Ceyhan ilçelerinde ileri tarihli sevkiyat çözümleri için depolama hizmeti veriliyor. İleri tarihli ve farkı noktalara parça sevkiyatı yapacak firmalara yönelik verilen bu hizmet, depo kiralama ücretlerinden kurtarıyor. Sevkiyatlar güvenli ve teknolojik sistemli kameralı depolarda güvenle muhafaza ediliyor. Sevk edilen ilçede farlı tarihlerde sevkiyatlar için en uygun maliyetlerden oluşan bu hizmet birçok firmaya fayda sağlıyor. Tek bir noktadan dağıtımı yapılan mallar sigortalı olarak güvence altında tutuluyor. Mal hasarı, çalıntı ve kayıp endişesi duyulmadan mallar depolanıyor.