Çukurova Ambar

Çukurova Ambar

Çukurova ambar taşımacılık uzun yıllardır İstanbul'dan şehirlerarası mal sevkiyatı alanında kurumsal olarak hizmet veriyor. Deneyimli ve uzman ekiplerle hızlı, güvenli ve emniyetli taşımacılık yapıyor. Kendi araç filosuyla teknolojik altyapı desteğiyle taşımanın her anını yakından takip ederek sorunsuz teslimat yapılmasını sağlıyor. Ambar kargo hizmetlerini en düşük maliyetlerle gerçekleştiriyor. Firmaların üretim ve sevk modellerine uygun sevk çözümleri oluşturarak destek oluyor. Taşıma alanında yenilikçi, emniyetli ve hızlı çözümlerle tercih ediliyor.

İstanbul Çukurova Arası Ambar Hizmeti

Çukurova nakliyat hizmetleri firmaların ihtiyaçlarına uygun optimum fayda sağlayacak yenilikçi ve güvenli taşımacılık sistemlerini sunuyor. Her miktardaki malların en ekonomik ve düşük maliyetlerle taşınması için birçok yöntem oluşturuyor. Büyük, orta ve küçük ölçekli her işletmenin sevkiyatları için taşıma modellerini gerçekleştiriyor. Hizmet verdiği alanlar:

  • Depolar arasında güvenli ambar kargo hizmetleri
  • Az miktarlı mallar için parsiyel taşıma hizmeti
  • Yüksek tonajlı mallar için komple taşıma hizmeti
  • Parça mal ve yük sevkiyat hizmeti
  • Depolama hizmetleri

Ambar Hizmetinde Profesyonel Kadro

Çukurova nakliyat ambarı şehirlerarası mal ve yük taşımacılık işlemlerini profesyonel kadrosuyla hızlı ve sorunsuz olarak gerçekleştiriyor. Mallar belirtilen adresten sigorta kapsamında güvenceli olarak teslim alınıyor. İstanbul Anadolu Ambar hizmetleri ve İstanbul Avrupa Ambar hizmetleri için belirtilen her adresten teslim işlemleri gerçekleştiriliyor. Teslim alınan mallar İstanbul Tuzla ve Gebze’de bulunan geniş, güvenli ve teknolojik sistemlerle oluşturulmuş depolara boşaltılıyor.

Her mal ve yük Çukurova firmasının kendi öz malı olan teknolojik araç filolarıyla taşınıyor. Her araç GPS sistemiyle güzergâh boyunca kontrol ediliyor. Mallar teslim edilinceye kadar firma güvencesinde bulunuyor. Hızlı, emniyetli ve konforlu sevk işlemleri gerçekleştiriliyor. Depolarda ayrıştırılan ve tasnif edilen mallar, ürüne özel ambalajlanarak aynı yöne gidecek mallarla birlikte araçlara yükleniyor. Belirtilen adrese güvenli olarak teslim ediliyor.

Firmalara Uygun En Ekonomik Taşıma

Çukurova ambar kargo hizmetleri firmalara uygun en ekonomik taşıma bütçesiyle gerçekleştiriliyor. Üretim miktarı düşük firmalar geciktirmeden anında sevk işlemelerini en ekonomik fiyatlarla tamamlıyor. Depolama hizmetleri sistemli ve güvenli depolarda yapılıyor. Sevk noktasında depolama imkânı olmayan firmalar dağıtımlarını depolardan yaparak gerçekleştiriyor. Şirketler depolama maliyetlerini minimum seviyede tutarak maddi kazanç sağlıyor. Parsiyel ve parça yük taşıma hizmetleri her miktarda ürünün hızlı, güvenli ve ekonomik olarak sevk edilmesini sağlıyor.

En Hızlı ve Güvenli Hizmet

Çukurova ambar taşımacılık hizmetlerinde İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarından yapılan teslimatlar Tuzla ve Gebze’de bulunan depolar aracılığıyla Adana Çukurova bölgesine yapılıyor. Şehirlerarası mal sevkiyat işlemleri için en hızlı ve güvenli hizmet veriliyor. Sigortalı ve emniyetli taşımacılık yapılırken mallar güvenli olarak ulaştırılıyor. Çukurova firması yılların verdiği tecrübeyle en sorunsuz teslimatın yapılmasını sağlıyor. Teknolojik donanımlı kendi araç filosuyla sevkiyatın her aşaması takip ediliyor. Varış noktasına ulaşan mallar Çukurova deposuna boşaltılarak adreslere hızlı olarak teslim ediliyor.