Seyhan Ambar

Seyhan Ambar

Seyhan ambar Adana Seyhan ilçesinde, İstanbul Tuzla ve Gebze Depoları arasında en güvenli taşımacılık hizmeti veriyor. Kurulduğu günden bugüne işletmelerin ihtiyacı olan taşıma çözümlerini oluşturuyor. En ekonomik ve en güvenli ambar kargo taşımacılığı yapıyor. Deneyimli ve uzman kadrosuyla, teknolojik donanımlı kendi araç filosuyla hızlı, düşük maliyetli sevk işlemlerini gerçekleştiriyor. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakalarında talep edilen adresten az veya çok gözetmeksizin ürünleri teslim alarak Adana Seyhan bölgesine güvenceli olarak taşıyor.

İstanbul Seyhan Arası Ambar

Seyhan ambar kargo istenilen zamanda malları adreslerinden alarak, istenilen zamanda sevkiyat işlemlerini gerçekleştiriyor. İşletmelerin adreslerinden alınan her ürün özenle ve titizlikle sevk ediliyor. Üretim miktarı düşük olan firmalara optimum fayda sağlayacak çözümler sunuyor. Hizmetleri arasında her ihtiyaca yönelik sevkiyat ve depolama seçenekleri bulunuyor.

 • Ambar kargo ve taşımacılık hizmeti
 • Parsiyel taşıma ve sevkiyat hizmeti
 • Parça yük ve mal taşıma hizmeti
 • Komple taşıma ve sevkiyat hizmeti
 • Depolama ve istenilen terminde teslimat hizmeti

Seyhan Ambar Hizmet Yöntemi

Seyhan nakliyat ambarı işletmelerin sevkiyat, taşımacılık ve depolama ihtiyaçlarını kurumsal olarak karşılıyor. Adreslerinden teslim alınan mal ve ürünler hızlı, güvenli ve konforlu olarak Adana Seyhan ilçesindeki istedikleri adrese, istedikleri süre ve zamanda teslim ediliyor. Mallar İstanbul Avrupa ve Anadolu yakalarındaki adreslerden sözleşme yapılarak sigortalanıyor. Mallar teknolojik sistemlerle donatılmış kendi araç filolarıyla emniyetli olarak sevk ediliyor. Tüm taşıma aşamaları GPS üzerinden takip ve kontrol edilerek gözleniyor. Mallar Seyhan şehirlerarası ambar firması güvencesiyle taşınıyor. Hızlı, sistemli, kontrollü sevk işlemi gerçekleştiriliyor.

Ambar Hizmetinin Avantajları

Seyhan şehirlerarası ambar hizmetleri firmaların düşük maliyetli sevk yapmalarını sağlıyor. Parsiyel ve parça yük taşıma, depolama ve teslim süreci profesyonel olarak gerçekleştiriliyor.

 • Her mal teslim alınırken sözleşme yapılarak sigorta kapsamına alınıyor.
 • Sevk edilecek mal miktarı düşük üreticilere en uygun ve ekonomik maliyetler oluşturuluyor.
 • Aynı yöne gidecek mallar aynı araca yüklenerek maliyet düşürülüyor.
 • Deneyimli ve uzman ekipler en güvenli hizmeti sağlıyor.
 • İşletmelerin ihtiyacı olan depolama hizmeti emniyetli olarak sağlanıyor.
 • Teslim tarihi ileri sürelerde yapılacak sevkiyatlar için depo maliyeti minimum seviyeye iniyor.
 • En hızlı sevkiyat gerçekleştiriliyor.
 • Standart taşıma ücreti yerine sevk edilecek mal miktarına göre hesaplama yapılıyor.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Seyhan ambar taşıma işlemleri mal teslim alınırken sigorta yapılarak mal teslim sürecine kadar sürüyor. İşletmeler için hasar ve kayıp oluşturulmayacak şekilde güvence veriliyor. En güvenli ve hızlı taşımacılık gerçekleştiriliyor. Seyhan ilçesine gidecek mallar birleştirilecek komple araç maliyeti düşüyor. Seyhan şehirlerarası ambar kargo hizmetleri işletmelerin karını düşünerek maliyet oluşmasını sağlıyor. Depolama masrafı oluşmadan düşük ücretlerle sevk işlemleri gerçekleşiyor. Sigortalı taşımacılık yapılarak kaza, hasar ve kayıpların maliyeti işletmelere yansıtılmıyor. Kurumsal çalışan Seyhan taşımacılık her işlemi sözleşme yaparak sağlıyor.