Yüreğir Ambar

Yüreğir Ambar

Yüreğir ambar şehirlerarası nakliye ve taşımacılık alanlarında parsiyel ve parça yük taşımacılıkta öncü firma olarak hizmet veriyor. Az sayıdaki mal üretimi yapan firmalara uygun maliyetli sevkiyat çözümleri sunuyor. Aynı yöne gidecek malları birleştirip, bir aracı dolduracak sevkiyatı tamamlayıp her firmaya uygun optimum fayda sağlıyor. Sevkiyat ve taşımacılıkları kendine ait özel donanımlı araç filosuyla gerçekleştiriyor. İstanbul Gebze ve Tuzla’da bulunan geniş depo alanlarında sevkiyatları toplayıp Adana Yüreğir ilçesine ambar kargo taşımacılığını sağlıyor. Ekonomik bütçeli, hızlı ve güvenli teslimatları gerçekleştiriyor.

İstanbul Yüreğir Arası Ambar

Yüreğir ambar kargo şehirlerarası taşımacılık ve sevkiyat işlemleri deneyimli ve uzman ekiplerce kurumsal olarak sağlanıyor. Firmalara en uygun taşımacılık bütçeleri oluşturularak ister az miktarlı parça ve parsiyel ambar hizmeti, istenirse çok hacimli ambar hizmeti ve komple taşımacılık çözümleri sağlanıyor. Tüm sevkiyatlar teknolojik donanımlı araç filolarıyla gerçekleştiriliyor. Mallar teslim alındıktan sonra İstanbul Tuzla ve Gebze’de bulunan ana depolara taşınıyor.

Ana depoda mallar boşaltılarak aynı yöne gidecek mallarla birleştiriliyor. Boşaltma ve yükleme işlemleri özenle ve dikkatle takip ediliyor. Araç dolum işi tamamlanınca Adana Yüreğir ilçesine sevkiyat sağlanıyor. Sevkiyat teknolojik donanımlı araçlarda bulunan GPS sistemiyle kontrol ediliyor. Sevkiyatın her aşaması kontrol edilerek güvenle sevkiyatın yapılması sağlanıyor. Adana Yüreğir depoda malların boşaltılması tamamlanarak adreslere sevkiyat ve teslim gerçekleştiriliyor.

Farklı İhtiyaçlara Yönelik Taşımacılık

Yüreğir nakliyat ambarı şehirlerarası taşımacılık hizmetleri firmalara en uygun yöntemlerle geliştirilerek sağlanıyor. Az veya çok hacimli mallar için ayrı taşıma önerileri ve çözümleri sunuluyor. Firmalar talep ettikleri hizmetleri en ekonomik bütçelerle satın alıyor. Düşük maliyetli ve mal miktarına göre hesaplama yapılarak sevkiyat gerçekleştiriliyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik taşımacılık hizmetleri:

  • Şehirlerarası ambar kargo hizmetleri
  • Adana Yüreğir, İstanbul Tuzla ve Gebze’de güvenli depolama hizmetleri
  • Şehirlerarası parsiyel taşımacılık hizmetleri
  • Şehirlerarası parça yük taşımacılık hizmetleri
  • Şehirlerarası komple taşımacılık hizmetleri

Sözleşmeli Hizmetler

Yüreğir ambar hizmetleri talep edildiğinde adrese gidildiği anda kurumsal olarak sözleşme yapılarak mallar sigorta kapsamında teslim alınıyor. Teslim alınan mallar Yüreğir Taşımacılık firması güvencesi altına alınarak teslim süresince emniyeti sağlanıyor. Takip sistemli depo ve araçlarla malların taşıma işlemleri gerçekleştiriliyor. Hasar, kayıp ve kazalara karşı her mal sigortalı olarak taşınıyor. Kurumsal hizmet veren Yüreğir taşımacılık ambar kargo firması malların hızlı, güvenli ve konforlu sevkiyatını sağlıyor.

Payam Ambar Farkı

Yüreğir şehirlerarası ambar kargo firması yılların verdiği tecrübeyle, firmaların sevkiyat ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak gerçekleştiriyor. En ekonomik, en güvenli ve en teknolojik sevkiyatları gerçekleştiriyor. Kendi öz malı olan araç filolarıyla sigortalı ve emniyetli sevkiyat sağlıyor. Ana depoları, geniş, güvenli ve temiz olarak mal kabulü sağlıyor. Her mal özelliğine uygun olarak ambalajlanarak tasnif ediliyor. İsteyen firmaların ileri tarihli teslimatları için depo maliyeti oluşturmadan depolama hizmeti sunuyor.