Pozantı Ambar

Pozantı Ambar

Pozantı ambar hizmetleri arasında bulunan taşımacılık, depolama ve parsiyel sevkiyat işlemleri İstanbul ve Adana güzergahlarında güvenli ve emniyetli olarak gerçekleştiriliyor. Taşınması istenilen mallar İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakalarında belirtilen noktalardan teslim alınarak depolara sevk ediliyor. İstanbul Tuzla ve Gebze’de bulunan, geniş ve güvenlikli depolarda boşaltma, tasnif ve ayrıştırma işlemleri tamamlanıyor. Ayrıştırma yapılan mallar paket, koli, ağırlık ve hacimlerine göre, ekonomik ve düşük maliyetlerle fiyatlandırılıyor.

Aynı güzergaha gidecek mallarla birleştirilen parsiyel ve parça mallar teknolojik sistemlerle donatılmış araçlara yükleniyor. Pozantı şehirlerarası ambar kargo firması kendi araç filolarıyla sevkiyatları gerçekleştiriyor. Araçlara yüklenen mallar hızlı, güvenli ve konforlu olarak Adana Pozantı depolarına yönlendiriliyor. Adana Pozantı depoya varan mallar boşaltılarak istenilen varış noktasında teslim ediliyor.

İstanbul'dan Pozantı Ambar Hizmeti

Payam Lojistik kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve faydası için çalışarak hizmet veriyor. Deneyimli ve uzman ekipleriyle güvenli, özenli ve itinalı sevkiyatları gerçekleştiriyor. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarındaki adreslerden malları teslim alarak Pozantı ambar güvencesiyle sevkiyat işlemlerini tamamlıyor. Kendi araç filolarında güvenli ve kontrollü sevkiyat gerçekleştiriliyor. Her araçta bulunan GPS sistemiyle sevkiyat aşamaları kontrol ediliyor. Adana Pozantı’ya ulaşan mallar varış adresinde alıcıya sözleşme gereğince teslim ediliyor. Pozantı Şehirlerarası ambar kargo hizmetleri kurumsal olarak sözleşmeli ve faturalı olarak gerçekleştiriliyor.

Parça Yük Taşımacılığı

Pozantı nakliyat ambarı taşımacılık hizmetleri her firmaya en uygun çözümleri sunuyor. Hizmet seçenekleri firma ihtiyaçlarına göre oluşturuluyor. Az miktarlı üretim yapan veya parça sevkiyat sistemiyle çalışan firmalara yönelik çözümler bulunuyor. Yüksek hacimli üretim yapan firmalar ve ileri terminli sevkiyat için ihtiyaç duyan işletmelere yönelik farklı taşımacılık modelleri sunuluyor. Pozantı şehirlerarası ambar kargo taşımacılık hizmetleri:

  • Depolama hizmetleri
  • Parsiyel taşımacılık hizmetleri
  • Komple taşımacılık hizmetleri
  • Parça yük taşımacılık hizmetleri
  • Ambar kargo taşımacılık hizmetleri

Yükleriniz Sigortalı Olarak Korunur

Pozantı şehirlerarası ambar kargo hizmetlerinde mallar her aşamasında sigortalı olarak korunuyor. Talep oluştuğunda İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki adreslerden mallar sözleşme yapılarak sigorta kapsamında teslim alınıyor. Mallar depolama, sevkiyat ve teslim süreçleri sonuna kadar sigorta kapsamında korunuyor. Kayıp, çalıntı ve hasara karşı korumalı olan mallar için işletmelere güvence veriliyor. Sigortalama işlemi bütün hizmet seçeneklerinde yapılıyor. Depolama dahil parça mal sevkiyatları da aynı güvence verilerek taşınıyor ve depolanıyor.

Özen ve Emniyetle Taşıyoruz

Pozantı şehirlerarası ambar kargo firması işletmelerin en kısa sürede zaman kaybetmeden sevkiyatlarını güvenli olarak gerçekleştiriyor. Her ölçekli firmanın, her ölçekteki mallarını aynı özen ve emniyetle taşıyor. Şehirlerarası sevkiyatları en hızlı ve en emniyetli şeklide gerçekleşmesini sağlıyor. Pozantı ambar kargo firması güvenilir ve müşteri odaklı çalışmasıyla yıllardır sektörde tercih ediliyor. İşletmelerin faydasına oluşacak maliyet dengeleri oluşturarak optimum hizmet ve fayda sağlıyor. Her taşımacılık ve depolama hizmetini güvenlik prosedürlerine uygun olarak gerçekleştiriyor.