Bağlar Ambar

Bağlar Ambar

Bağlar ambar firması müşterilerinden aldığı her çeşitte yükü belirtilen adrese zamanında ulaştırmaktadır. Nakliye sektörü teknolojinin değişmesi ve gelişmesi ile canlılık kazanmıştır. Daha teknolojik ve lüks araçlar kullanılarak eskiye nazaran daha hızlı ve kalite nakliye hizmeti verilir. Nakliye sektörünün en çok tercih edilen firmalarından biri olarak tüm taşıma işlemleri uygun fiyatlarla yapılır.

Bağlar Ambar Hizmeti

Ürünlerin nakliyesi ve adrese ulaştırılması için firmamız tarafından ambar kargo hizmeti verilmektedir. Ürünler geniş ambarlarımızda bekletilerek muhafaza edilir. Sonrasında ise hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyesi yapılır. Uluslararası nakliye ağında ambar kargo hizmeti büyük önem taşıyor.

Küçük üretim hacmine sahip müşteriler hem maliyetinin uygun olması hem de zamanında ulaşması bakımından ambar kargo hizmetini tercih ediyor. Firmamız müşterilerinden aldığı ürünleri Türkiye’nin her noktasına ambar kargo hizmetini kullanarak gönderiyor.

Kurumsal Ambar Kargo Hizmetleri Nelerdir?

Bağlar nakliyat ambarı faaliyeti gösteren firmamız müşterilerinden aldığı herhangi çeşit ve ağırlıktaki yükleri belirtilen adrese teslim etmektedir. Firmanızın ürünlerin belirttiğiniz lokasyon alınıp özmal tırlarımıza yüklenerek gideceği adrese ulaştırılmaktadır. İstanbul/Gebze ile Bağlar mevkisinde bulunan ambarlarımızda müşterilerimiz ürünleri toplanmaktadır. Buna ek olarak aynı güzergaha gidecek olan küçük miktarda yükler aynı yerde toplanarak fiyattan tasarruf edilmesi sağlanır. Firmamızın kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanır:

  • Ambar Kargo
  • Parsiyel Taşımacılık
  • Komple Taşımacılık
  • Parça Yük Taşımacılığı
  • Depolama

Ambar Kargo Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

İstanbul Bağlar ambar kargo ürün ve hizmetlerinizin istediğiniz noktaya nakliyesi konusunda hem maliyet hem de zamanında teslim açısından büyük avantajlar sunar. Özellikle küçük miktarlarda üretim yapıp satışını yapan işletmeleri için ambar kargo oldukça tasarruflu bir yöntemdir. Ambar kargoda gönderilecek eşyanın büyüklüğü ve miktarı önemli değildir. He türlü yük gideceği adrese sorunsuz bir şekilde gönderilir. Ambar kargo faaliyetlerinden yararlanmadığı müşterilere sunduğu önemli avantajlar şu şekilde ifade edilir:

  • Çok az miktarda olan ürünlerin taşınmasının maliyeti ambar kargo ile oldukça az olur.
  • Sigortalı taşımacılık işlemleri sayesinde ürünler emniyeti sağlanır.
  • Gönderim zamanı ileri tarihlerde olan ürünler emniyetli bir şekilde depoda bekletilir. Zamanı geldiğinde belirtilen adrese gönderimi sağlanır.

Sigortalı ve Emniyetli Taşımacılığın Adresi

Diyarbakır Bağlar Ambar firmaları olarak ürünleriniz belirttiğiniz konumdan alındığı andan itibaren firmamızın güvencesi altındadır. Firmamız sigorta işlemlerini müşterileriyle yüz yüze görüşerek yapmaktadır. Aynı zamanda gerçek sigorta değeri ile eşyaları sigortalamaktadır. Ambar kargo ve diğer taşımacılık hizmetleri için özmal araçlarımızı kullanmaktayız.

Firmamızın geniş araç filosu son teknolojik ekipmanlarla geliştirilmiş olup aylık bakımları düzenli olarak yaptırılmaktadır. Firmanızdan aldığımız ürünleri kendi araçlarımıza yükledikten sonra geniş ve ferah depolarımızda bekletiyoruz. Zamanı geldiğinde belirtilen adreslere ürünlerin nakliyesi yapılmaktadır. Aynı yöne giden ürünler mevcutsa firmaların küçük parçalı ürünleri tek bir araçta toplanarak yerlerine sevk edilir. Böylelikle firmalar az maliyetli hizmet almış olurlar.