Yenişehir Ambar

Yenişehir Ambar

Yenişehir ambar firmamız Türkiye’nin her noktasına ambar kargo hizmeti veren nitelikli bir nakliye firmasıdır. Teknolojinin gelişmesi nakliye sektörünün altyapısının da iyileşmesine ve değişmesine neden olmuştur. Bu bakımdan geniş ve teknolojik araç filomuz ile daha hızlı ve efektif olan nakliye hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimizden en çok tercih edilen ambar kargo, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde belirtilen konuma teslim edilmektedir.

Yenişehir Ambar Hizmeti

İstanbul Yenişehir Ambar hizmeti uzun yıllardır alanında uzman ekibimizle birlikte tam donanımlı araçlarımıza yüklenerek yapılır. Nakliyenin yanı sıra depolama ve depoda bekletilen ürünün zamanı gelince adresine ulaştırması da yer alır. Ambar kargo küçük hacimli ürün sevki yapan şirketleri için oldukça avantajlı bir seçenektir.

Ambar kargo maliyeti az ve ekonomik olduğundan sıklıkla tercih edilir. Normal şartlarda küçük hacimli ürünler tek bir aracı dolduramaz. Bu şekilde transfer edilen ürünlerin maliyeti oldukça yüksek olur. Ambar kargo tam bu noktada diğer firmaların gönderilerini de alarak araca yüklediğinden aracı doldurur. Aynı güzergahtaki yerlere teslim eder. Böylelikle zamandan ve paradan tasarruf etmiş olunur.

Ambar Kargo Ne Şekilde Gerçekleştirilir?

Diyarbakır Yenişehir ambar kargo faaliyeti gerçekleştiren firmamız öncelikle ürünleri firmadan alır ve aracına yükler. Firmadan alınan ürünler teslim tarihine kadar depoda bekletilir. İstanbul/Gebze ve Yenişehir depolarında ürünler toplanır. Gönderilecek ürünler uygun şekilde paketlenir. Paketlenen ürünler teslim tarihi geldiğinde diğer firmaların ürünleri ile adrese teslim edilmek üzere yola çıkar. Aynı mevkide olan kargolar adresine zamanında teslim edilir. Firmamızın nitelikli nakliye hizmetleri şu şekilde sıralanır:

  • Parsiyel Taşımacılık
  • Ambar Kargo
  • Komple Taşımacılık
  • Parça Yük Taşımacılığı
  • Depolama

Ambar Kargo Hizmetlerinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Ambar kargo hizmetlerinden yararlanmak firmalara pek çok açıdan fayda sağlar. Bunlardan ilki maliyet konusunda sunduğu faydadır. Bazı firmalar her ay küçük miktarda ürün gönderimi yaparlar. Genellikle bu firmalar isteğe özel ürün gönderen firmalardır.

Az miktarda ürünü karayolları üzerinde gönderirken hem daha fazla maliyet olur hem de zaman kaybı yaşanır. Ancak ambar kargo birçok firmanın küçük miktarlı kargolarını taşıyıp aracı doldurur. Ürünler aynı güzergahtaki yerlere tek seferde gider. Böylelikle zamandan ve paradan tasarruf sağlanır. Diğer avantajlar ise şöyledir:

  • Ambar kargoda ürünler depoda teslim tarihine kadar muhafaza edilir.
  • Ürünler firmamızın sigortası altındadır.
  • Teslimat hızlı ve zamanında gerçekleşir.

Sigortalı ve Emniyetli Taşıma Sistemi

Yenişehir ambar nakliyesi faaliyetlerinde ürünlerin sigortası gerçek sigorta değeri ile yapılır. Ayrıca nakliye ve lojistik alanında özmal araçlarımızla taşımacılık faaliyetleri sürdürmekteyiz. Buna ek olarak firmamız ürünleri göndermeden önce geniş depolarda emniyetli bir şekilde bekletir. Bu arada ürünlerin işlemleri, sayımları ve etiketlenmesi yapılır. Sonrasında ise diğer kargolarla birlikte yola çıkar. Aynı lokasyonda ya da benzer lokasyonda bulunan kargolarla birlikte belirtilen noktalara gönderilir. Ambar kargo hizmeti almak ve diğer taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.