Dicle Ambar

Dicle Ambar

Elinizde bulunan ya da üretmiş olduğunuz birçok ürünün farklı il ve ilçelere ulaştırılması gerekiyorsa Dicle ambar kargo hizmetlerinizden faydalanmalısınız. Özellikle bir kamyondan az olan taşımacılıkta bu hizmetten faydalanılır. Dicle nakliye olarak farklı sayıda ya da boyutta olan ürünlerin istenilen adreslere ulaştırılmasını sağlıyoruz. Üstelik güvenli bir şekilde ve istenilen zamanda ulaştırmak da hizmetlerimizle mümkündür. Bazı durumlarda ürün nakliyesi firmalar için büyük sorunlara neden olur. Hem de nakliye için yüksek ücretlerle karşılaşırsınız. Buna engel olmak için uygun fiyatlı kargo ambar hizmetinden faydalanmalısınız. Böylelikle nakliye ve lojistik giderlerinizi minimuma indirebileceksiniz.

Ambar Sisteminin Faydaları

Dicle nakliyat ambarı sistemi üretici firmalar için birçok avantajı beraberinde getirir. Bu sistemde götürülmesi gereken ürünler depolarda toplanır. Eğer üretim yaptınız ve bir müddet depolama ihtiyacınız ortaya çıktıysa böylelikle depolama hizmeti de almış olacaksınız. Diğer faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Az olan yüklerin nasıl iletileceği sorunu ortadan kalkmış olur.
 • İstediğiniz günde ürünleri teslim edebileceksiniz. Yakın mesafeler için aynı günde teslimat bile mümkündür.
 • Büyük ebatlı olan ürünler için ağır nakliyat hizmetinden faydalanabileceksiniz.
 • Çok olan malzemeleriniz için komple taşımacılık hizmeti size sunulur.
 • Sigortalı taşımacılıkla tüm malzemeler sigorta kapsamında olacaktır.
 • Ürünlerin kamyona taşınması, depoya götürülmesi ve adrese iletilmesi gibi konularda yorulmanıza gerek kalmaz.
 • Az ücret ödemeniz nakliye giderlerinizin az olmasını sağlayacak böylelikle firmanızı kalkındırabileceksiniz.

Ürünlerinizin Hızlı Bir Şekilde İletilmesi Kargo Ambar Hizmetiyle Mümkün

Diyarbakır Dicle ambar kargo sizin ürünlerinizi ve yüklerinizi yine sizin uygun gördüğünüz zamanda teslim eder. Eğer bekletme ve birkaç gün sonra gönderme isteğiniz varsa malzemeler depolarımızda güvenle bekletilecektir. İstanbul Tuzla’da bulunan depolarımızda düzgün bir şekilde stoklama ve yerleşim yapılır. Kararlaştırılan günde ise aynı istikamete gidecek olan tüm malzemeler kamyonlara yüklenir. Yol istikametine göre dağıtımları yapılır. Çalışan personellerimiz bu konuda uzmandır. Kamyon yerleşimlerini de ürün teslimi sıralamasına göre yapmaktadır. Firmamızın size sunduğu hizmetler ve avantajlar şunlardır:

 • Kendi şirketimize ait olan özmal araç filolarına sahibiz.
 • Hem çalışanlarımız hem de şoförlerimiz bu konuda uzmandır.
 • Az olan ürünlerde parça eşya taşıma çok olan ürünlerde komple eşya taşıma hizmetini size sunmaktayız.
 • Zamanında teslim konusuna önem veren firmamız güvenli taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktadır.

Geniş Hizmet Ağımızla Yanınızdayız

Firmamız birçok il ve ilçelerimize gönderim yapmaktadır. Nakliye ve lojistik hizmeti almak isteyenler ürünlerin teslim edilecek olan adreslerini bize iletmeleri yeterlidir. Sizin ürünlerinizi kapınızdan almakta ve gidilecek olan adrese ulaştırmaktayız. Üstelik sizin istediğiniz zamanda lojistik hizmeti de sunulacaktır. Kilometrelerce uzakta olan illere bile birkaç gün içinde ürün teslimi yapmaktayız.

İstanbul Dicle Ambar firması uygun fiyatlarla size yaklaşım göstermektedir. Amacımız lojistik ihtiyacınız için az ücret ödemeniz ve işlerinizi kolay bir şekilde yürütebilmenizdir. Ambar fiyatları için bizi aramalı ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmalısınız.