Kayapınar Ambar

Kayapınar Ambar

Kayapınar ambar firması olarak faaliyet gösteren firmamız uygun fiyatlı ve zamanında nakliye işlemleri yürütmekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne dek nakliye sektöründeki tecrübemizi teknolojinin yeni imkanları ile buluşturarak nitelikli nakliye hizmeti veriyoruz. Ambar kargo ile küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm ürünlerinizi belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Kaliteli ve sorunsuz nakliye hizmetlerinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kayapınar Ambar Hizmeti

Diyarbakır Kayapınar ambar kargo hizmeti lojistik açıdan değerlendirildiğinde az kapasitede ürün sevk edecek firmalar için maliyet açısından oldukça avantajlıdır. 1 ya da 2 palet ürünün taşınma işlemleri göz önünde bulundurulduğunda farklı illere gönderilmesi gereken ürünün sadece bir hattan gönderilmesi pek mümkün değildir.

Tek bir aracı dolduramayacak kadar malların tek araçla taşınması da daha maliyetli olmaktadır. Ambar kargo hizmetimiz tam bu noktada tek bir araçla küçük miktarda ürünlerinizi az maliyetle istenilen adrese ulaştırmaya yardımcı olur.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Kayapınar nakliyat ambarı kargo firmamız tarafından müşterilerden alınan ürünler belirlenen lokasyona istenilen tarihte teslim edilir. Mallar direkt olarak gönderici firmadan alınıp ambarda toplanmaktadır. Ardından aynı veya benzer karayolu üzerinde teslim edilmesi gereken yükler tek bir araçta birleştirilerek transfer işlemi gerçekleştirilir. Farklı firmadan alınan tüm mallar aynı araçta toplandığından tüm firmalar için sevkiyat daha ekonomik hale gelir. İstanbul/Gebze ile Kayapınar üzerinde yer alan ambarlarımızda müşterilerin ürünleri bulunur. Firmamız tarafından sunulan ekonomik ve kaliteli taşımacılık hizmetleri şöyledir:

  • Parsiyel Taşımacılık
  • Ambar Kargo
  • Parça Yük Taşımacılığı
  • Komple Taşımacılık
  • Depolama

Ambar Kargo Hizmeti Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Ambar kargo hizmeti pek çok açıdan firmalar avantaj sunar. Normal taşımacılık sisteminde az miktarda ürünün taşınması firmayı zarara uğratabilir. Böyle bir durumda ambar kargo hizmetinden yararlanmak sadece taşınması gereken malın transfer ücretini ödemeyi sağlayacağından daha karlıdır. Ambar kargo hizmetinin firmalar için sunduğu diğer ayrıcalıklı faydalar şöyle sıralanabilir:

  • Ambar kargoda malların yalnızca taşınması değil ayrıca depolanması da taşıyıcı firma tarafından gerçekleşir. Böylelikle gönderilmesi gereken mallar uygun depoda saklanabilir.
  • Karayolu taşımacılık hizmetinde malların emniyeti yalnızca taşıyıcı firma sorumluğundadır. Bu nedenler ürünler firmamızın garantisi altındadır
  • Az maliyetli olarak küçük miktarda ürünler belirlenen tarihte istenilen adrese gönderilir.

Kayapınar Emniyetli ve Sigortalı Ambar Kargo Hizmeti

İstanbul Kayapınar ambar kargo firması olarak ürünleriniz gönderilen tarihe kadar depoda emniyetli bir şekilde muhafaza edilir. Müşterilerin ürünleri gerçek sigorta kıymeti üzerinden hesaplanıp sigortalanır. Bununla birlikte firmamız özmal araçlarla ambar kargo ve diğer taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Aynı güzergaha gidecek küçük hacimli ve az miktarda ürünler tek bir araca yüklenir. Yüklenen ürünler belirtilen adreslere teslim edilir. Böylece hem maliyetten kar edilmiş olunur hem de zamandan kazanılır. Ambar kargo ve diğer taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.