Sur Ambar

Sur Ambar

Sur ambar kargo hizmeti veren firmamız ürünlerinizi kaliteli ve uygun fiyatlarla belirlenen lokasyonlara teslim etmektedir. Ambar alanımızda eşyalarınız uygun ambalajlara sarıldıktan sonra listelenir. Sonrasında ise kiloları ölçülür ve gerekli hesaplamalar yapılır. Hassas ürünlerinizin zarar görmesini engelleyecek köpüklü ambalajlarımız da mevcuttur. Ambar taşımacılık ekonomik olduğundan dolayı en çok talep edilen taşımacılık faaliyetlerimizden biridir. Ambar taşımacılık hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Sur Ambar Hizmeti

Sur ambar kargo hizmeti firmalardan ürünlerin alınması, depoda toplanması, paketlenmesi ve belirtilen adrese gönderilmesi faaliyetlerinden oluşur. Özellikle küçük miktarda gönderim yapan bir firmaysanız ambar kargo en ekonomik taşıma yöntemi olacaktır. Aynı güzergaha sevk edilecek küçük hacimli yükler tek bir araca yüklenir. Sonrasında belirtilen adreslere dağıtılır.

Ambar kargo taşımacılığı yapan firmamız nakliye sektöründeki son gelişmeleri takip ederek geniş araç filosu ile hizmet vermektedir. Müşterilerimizden gelen ürünler firmamızın güvencesi altındadır. Teslim tarihi henüz gelmemiş ürünler teslim tarihine kadar depoda güvenilir bir şekilde bekletilir. Daha sonra ilgili noktalara sevk edilir.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Gerçekleşiyor?

Diyarbakır Sur Ambar kargo ekonomik olduğundan müşteriler tarafından en çok talep edilen hizmetlerden biridir. Küçük miktar ürün gönderen firmalar için daha az maliyetli ve avantajlıdır. Bu kargo hizmetinde müşterilerden alınan kargolar depoda gönderilmek üzere bekletilir. Sonrasında ise teslimat zamanında diğer aynı güzergahtaki kargolarla birlikte belirtilen adreslere göndermek üzere yola çıkar. Ambarda bekleyen eşyalar teslim edilene kadar firmamızın güvencesi altındadır. Firmamızın sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı nakliye hizmetleri şu şekildedir:

  • Ambar Kargo
  • Parsiyel Taşımacılık
  • Komple Taşımacılık
  • Depolama
  • Parça Yük Taşımacılığı

Ambar Kargo Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Sur nakliyat ambarı firması olarak uzun yıllardır geçmişten gelen tecrübe ile yeni teknolojileri harmanlayarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ambar kargo özellikle maliyetlerini düşürmek isteyen ve isteğe bağlı ürünler üreten ya da özel yapım eşyalar imal eden firmaların ilk tercihidir. Bu tarz firmalar genellikle küçük miktarda ürünler gönderdiğinden maliyetleri de daha fazla olur. Ambar kargo hizmeti veren firmamızda bu tarz çalışan pek çok müşterimiz vardır. Ambar kargo hizmetinin sağladığı önemli avantajlar şöyledir:

  • Aynı güzergaha gidecek az miktarda kargolar aynı araçta toplanır ve sadece ürünlerin miktarı kadar ödeme yapılır.
  • Kargolar firmanın teminatı altındadır.
  • Ürünler hem ekonomik hem de zamanında teslim edilir.

Sigortalı ve Emniyetli Taşımacılığın Adresi Sur Ambar

İstanbul Sur ambar nakliye hizmetleri veren firmamız müşterilerinden aldığı ürünü gönderene kadar depolarda biriktirmektedir. Ürünler gönderene kadar firmamızın sorumluluğundadır. İstanbul/Gebze ve Sur mevkisinde bulunan depolarda ürünler muhafaza edilir. Ayrıca esas sigorta değeri baz alınarak sigorta yapılır. Firmalardan alınan ürünler depolarda bozulmayacak şekilde özel olarak paketlenir. Teslim tarihi gelen ürünler aynı yere gidecek ürünler ile aynı araca yüklenip yola çıkar. Ürünler zamanında belirtilen noktaya ulaştırılır.