Çınar Ambar

Çınar Ambar

Çınar ambar hizmeti veren bir firma olarak Türkiye’nin her yerine kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapmayı hedefliyoruz. Nakliye ve lojistik alanında özmal araçlarımızla sevkiyat işlemi gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız uygun fiyatlarla ambar kargo ve diğer nakliye hizmetleri sunmaktadır. Firmalardan alınan ürünler kısa sürede teslim adreslerine ulaştırılmaktadır.

Çınar Nakliyat Hizmeti

Çınar nakliyat ambarı kargo hizmetini uzun yıllardır geniş araç filomuz ve tecrübeli elemanlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Ambar kargo küçük miktarda kargo gönderen firmaların en çok tercih ettiği kargo yöntemidir. Ambar kargo hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf sağlamaktadır. Aynı güzergahtaki kargolar tek bir araca yüklenir ve tek araçlar hepsi adreslerine aynı zamanda teslim edilir.

Ambar kargo konusundaki bilgi birikimimiz ve tecrübemize dayanarak nitelikli ve sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Aracımıza yüklenen tüm ürünler firmamızın güvencesi altındadır. Firmaların farklı şubelerine ürün gönderme konusunda ambar kargo büyük avantajlar sunuyor.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Çınar ambar kargo işlemlerinde öncelikle ürünler firmalardan alınarak araçlara yüklenir. Sonrasında ise İstanbul/Gebze ile Çınar tarafındaki depolarımızda teslim tarihine kadar muhafaza edilir. Gönderilecek ürünler hassasiyetine göre farklı ambalaj malzemelerine sarılarak ambalajlanır. Teslim tarihi gelen ürünler aynı lokasyondaki diğer ürünlerle birlikte yola çıkar. Böylelikle tek bir araçla birçok firmanın kargosu aynı zamanda belirtilen adrese gönderilir. Firmamızın sağladığı diğer taşımacılık hizmetleri şu şekildedir:

  • Parsiyel Taşımacılık
  • Ambar Kargo
  • Komple Taşımacılık
  • Depolama
  • Parça Yük Taşımacılığı

Ambar Kargo Hizmetinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Ambar kargo hizmeti özellikle küçük miktarda ürün gönderen işletmelere büyük avantaj sağlar. Her ay küçük çapta kargo gönderimi yapan firmanın ürünleri tek bir aracı doldurmaz. Yarı dolu bir araçla uzun mesafe kargo göndermek hem daha uzun sürer hem de daha masraflı olur. Bu bakımdan ambar kargo tek bir araçla başka firmaların kargolarını da yükler ve daha az maliyetli bir şekilde ürünlerin sevki gerçekleşir. Sadece ürünlerin miktarı kadar ödeme yapılır. Ambar kargonun sağladığı diğer önem avantajlar da şu şekildedir:

  • Ürünler zamanında belirtilen adrese teslim edilir.
  • Depoda teslim tarihine kadar emniyetli bir şekilde bekler.
  • Ürünler firma tarafından sigortalıdır.

Sigortalı ve Emniyetli Ambar Kargo Sistemi

İstanbul Çınar ambar faaliyeti gösteren firmamız ürünleri emniyetli bir şekilde depoda muhafaza eder. Muhafaza edilen ürünler adrese varıncaya kadar firmamız tarafından sigortalıdır. Sigorta gerçek değer üzerinden yapılır. Ambar kargo hizmeti ve diğer taşımacılık hizmeti veren firmamız uzun yıllardır profesyonel şekilde nakliye ve depolama faaliyetleri yürütmektedir. Firmamız nakliye ve lojistik alanında sektörün öncü firmalarından biridir. Hem zamanında ürün teslimatı hem de uygun fiyatlı taşımacılık işlemleri sektörde güvenilir bir firma olmamızı sağlamaktadır. Ürünleriniz en son adresine ulaşana kadar himayemiz altındadır. Ambar kargo ihtiyacı ve diğer nakliye hizmetleri için firmamıza ulaşabilirsiniz.